Курсова робота «Транспортне забезпечення виробництва», 2009 рік

З предмету Автомобілі · додано 24.10.2011 14:03 · від Ілля · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Розділ 1. Вибір промислового виду транспорту 3 Розділ 2. Визначення характеристик пасажирського транспорту міста 8 Розділ 3. Вибір транспортно-технологічної схеми доставки вантажів у магістральному сполученні 15 Розділ 3.1 Доставка вантажу в прямому автомобільному сполученні 17 Розділ 3.2 Доставка вантажу у змішаному залізнично-автомобільному сполученні 18 Розділ 3.3 Доставка вантажу у змішаному водно-автомобільному сполученні за обсягом відправлення 44 доби 20 Розділ 3.3.1 Доставка вантажу у водно-автомобільному сполученні за обсягом відправлення 1 доба 23 Розділ 3.3.2 Доставка вантажу у змішаному водно-автомобільному сполученні за обсягом відправлення 8 діб 24 Розділ 3.3.3 Доставка вантажу у змішаному водно-автомобільному сполученні за обсягом відправлення 16 діб 25 Рис. 3.1 Залежність витрат за обсягом поставки 27 Висновок 28 Література 29

Висновок

В даній курсовій роботі у Розділі 1 потрібно було обрати вид транспорту, який забезпечує у визначених умовах найбільшу економічну ефективність, передбачає порівняння ряду варіантів та не потребує значних витрат часу.

За результатами розрахунків (таблиця 1.2) було побудовано суміщені графіки витрат B = f(Q) при постійному значенні L. Кількість графіків визначається кількістю значень L. Згідно з графіком, в межах площі, яку відтинає лінія графіку ближче до осі абсцис, вигідно користуватися пневмоконвеєрним транспортом, вище лінії – залізничним. Прямокутник знаходиться в межах області застосування трубопровідного транспорту, а отже, він і є оптимальним.

В Розділі 2 було визначено характеристики пасажирського транспорту міста. При перевезенні пасажирів по місту для їх ефективного транспортного обслуговування потрібно 451 автобус моделі А-144.2 «Богдан» загальною пасажиромісткістю 80 місць і 28 одиниць автобусів моделі ГАЗель-32213 загальною пасажиромісткістю 12 місць), які будуть обслуговувати транспортну мережу міста. Дані марки автобусів вибрані лише за критерієм їхньої пасажиромісткості і без врахування технічних характеристик. Тобто можна обирати для пасажирських перевезень по місту і інші автобуси із можливо кращими технічними характеристиками, проте приблизно таких же пасажиромісткостей.

Наступним етапом у Розділі 3 був вибір транспортно-технологічної схеми доставки вантажів, продукції яку виробляє завод для споживачів. Це найбільш об‘ємна частина роботи, так як потрібно вирішити багато задач, які стосуються доставки вантажів, таких як:

- засоби формування ЗУВМ

- способи навантаження-розвантаження

- вид транспортного сполучення

- об‘єм однієї відправки

При вирішенні цих задач було визначено що укрупнення вантажних місць відбувається за допомогою універсального контейнера УУК – 5, було обрано сідельний тягач Renault Kerax+ контейнеровоз 9982 вантажопідйомністю 20000 кг для автомобільного сполучення. Для змішаного автомобільно-залізничного сполучення обиралася платформа вантажопідйомністю 66 т, для змішаного автомобільно водного сполучення було розраховано витрати на доставку вантажу за транспортно-технологічними схемами періодичністю поставок, діб 1,8,23і44доби. Оптимальна поставка 23 доби. За аналізом структури витрат на доставку вантажу за транспортно-технологічними схемами в автомобільному, залізнично-автомобільному і водно-автомобільному сполученнях з таблиці 3.1 можна визначити найефективніше (найдешевше) сполучення. Це водно-автомобільне сполучення.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?