Курсова робота «Оцінка теплозахисних і екологічних властивостей мінеральної вати», 2010 рік

З предмету Будівництво · додано 20.10.2011 16:06 · від Іра Шкрюба · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Частина І 1.Вступ 3 2. Визначення проблеми, об'єкту та мети товарознавчих досліджень 5 3. Бібліографічне описання теми дослідження 14 4. Обґрунтування теми дослідження 22 Частина II 5. Складіть робочий план дослідження 23 6. Теоретичні дослідження. 23 Частина iii 7. Експериментальні дослідження 28 8. Фальшування, підробка, шахрайство 32 Частина IV 9.Аналіз та висновки проведеної роботи 37 10.Оформлення результатів досліджень 39 Список використаної літератури 41

Висновок

Отже, зібравши необхідну інформацію, я дослідила теплоізоляційні і екологічні властивості мінеральної вати. Вироби на основі мінерального волокна міцно займають провідне положення серед теплоізоляційних матеріалів з неорганічної сировини. Останніми роками випуск (за усередненою оцінкою) не перевищує 0,15-0,2 млн куб.м за рік. Деякі вітчизняні виробничники, може, і не погодяться з такою низькою оцінкою. Проте фахівці Українського науково-дослідного і проектно-конструкторского інституту будівельних матеріалів і виробів (НІЇСМІ) визнали 0,15-0,2 млн куб.м в рік не завищеними даними.

Черговою жертвою фінансової кризи можуть стати ринки мінеральної продукції. У 2009 р. об'єми продажів цій продукції, швидше за все, залишаться на торішньому рівні.

Опрацювавши певні нормативні документи, монографії, дисертації, статті фахових видань, статті іноземних видань, патенти, електронні джерела інформації я дійшла до висновку що

Мінеральна вата справжній прорив, передове досягнення у світовій індустрії теплоізоляції, що дозволяє створити теплоізоляційний матеріал нового покоління з унікальним поєднанням характеристик.

Властивості і характеристики мінвати також призводять до того, що всередині стін утворюється сприятливе середовище для гризунів, цвілі, грибків, гнильних бактерій. У людей, що проживають в таких приміщеннях, можуть мати місце ядуха, кашель, алергія. А також що мінеральна вата чудово підходить для утеплення всього будинку! Матеріал також має звукопоглинаючі властивості.

Розглянувши недоліки мінеральної вати, а саме :високі теплоізоляційні показники, не горить, перешкоджає поширенню полум'я, висока хімічна стійкість, хімічно пасивне середовище, що не викликає корозію контактуючих з нею металів, бачим що над цими недоліками домінують деякі переваги, а саме: висока вартість, низька механічна міцність, необхідність захисту від вологи, недовговічна, трудомістка під час укладання.

По технічним показникам бачим, що мінвата справді є гарним утеплювачем бо номінальна щільність матеріалу — 60 кг/м³. Розрахунковий коефіцієнт теплопровідності λ расч — 0,037 Вт/м С. Класифікація по горючості — виріб негорючий. Тому мінеральна вата володіє такими коефіцієнтами теплопровідності - 0,037, 0,042, 0,056, 0,067, 0,076.

Щодо випадків фальшування то за часи існування мінеральної вати їх не було.

Приклад шахрайства по екологічним властивостям мінеральної вати.

Мінвата один з найбільш часто використовуваних тепло-і звукоизоляторов житлових приміщень. Виявилося, що входять до її складу компоненти - мінеральні волокна і сполучні їх смоли, що зменшують влаговпітиваемость просочення - викликають у людей серйозні хвороби.

На сьогоднішній день мінвата і сендвіч панелі на її основі найпопулярніший утеплювач в Росії. Мінвата використовується для утеплення труб, господарських приміщень або будинків практично з усіх боків: для утеплення стін будинку (зовні і зсередини), фасадів, стелі, горища, мансарди, лоджії, а також для звукоізоляції і шумоізоляції.

Мінвату виробляють російські та українські заводи. Зустрічається різні види мінвати: фольгована, тобто з фольгою, акустична мінеральна вата, крім того, різні вироби з неї - прошивні мати, теплоізоляційні шнури, сендвіч панелі, плити, циліндри, також вона продається в рулонах (рулонна) і т.д. Мінеральна вата виробляється різних розмірів і щільності.

Проте все більше світових будівельних компаній відмовляються від утеплення мінватою своїх об'єктів. По-перше, через серйозної шкоди, що завдається мінеральною ватою екології і здоров'ю людей пінополіетилен та ін., А також ізоляції на основі рослинної сировини), а по-друге, через широке розповсюдження і здешевлення утеплювачів-конкурентів (силікатне волокно, вспінений пінополістирол, пінополіуретан).

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?