Курсова робота «Аналіз пріоритетних сфер і об’єктів інвестування в Україні», 2007 рік

З предмету Фінанси · додано 19.10.2011 01:08 · від pozolotka · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Аналіз пріоритетних сфер і об’єктів інвестування в Україні 4 1.1. Пріоритетні напрямки інвестування 4 1.2. Пріоритетні зони та фактори, що сприяють інвестуванню 7 2. Аналіз фінансового стану підприємства 10 2.1. Показники майнового стану 10 2.2. Показники ділової активності 12 2.3. Показники рентабельності 16 2.4. Показники фінансової стійкості 19 2.5. Показники ліквідності (платоспроможності) 23 2.6. Позиція підприємства на ринку цінних паперів 24 3. Оцінка економічної ефективності інвестиційної діяльності 31 3.1. Чистий зведений дохід 31 3.2. Внутрішня норма дохідності 31 3.3. Строк окупності інвестицій 32 3.4. Індекс рентабельності 33 Висновки 34 Список літератури 36 Додаток а 37

Висновок

У сучасних умовах розвитку України для значного покращення положення внутрішніх засобів в нас недостатньо і тому основні надії покладено на закордонних капіталовкладників. Особливо привабливими для іноземного інвестора є пріоритетні зони, сфери вітчизняної економіки, в яких забезпечується відносно короткий строк окупності та можливість отримання

більш високого прибутку.

Зарубіжний капітал у формі підприємств із 100-відсотковою іноземною участю доцільно залучати у виробництво та переробку сільськогосподарської продукції, виробництво будівельних матеріалів, будівництво (у тому числі житлове), для випуску товарів народного споживання, у розвиток ділової інфраструктури. Через спільні підприємства Україна могла б отримати доступ

до нових технологій, їх формування доцільно в тих самих галузях, що й підприємств зі 100-відсотковою іноземною участю, а також у галузі наукомістких виробництв, у сферах діяльності, які ми називаємо "екологозберігаючими".

Проаналізувавши основні показники фінансового стану підприємства Відкрите акціонерне товариство „Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання ім. М. В. Фрунзе” можна зробити висновки за кожним пунктом:

1) Показники майнового стану: більшість мають позитививний напрямок зміни на протязі року;

2) Показники ділової активності: всі мають негативний напрямок зміни на протязі року;

3) Показники рентабельності: всі мають позитививний напрямок зміни на протязі року;

4) Показники фінансової стійкості: більшість мають позитививний напрямок зміни на протязі року;

5) Показники ліквідності (платоспроможності): половина має позитививний напрямок зміни на протязі року, а інша – негативний напрямок.

6) Позиція підприємства на ринку цінних паперів є не найкращою.

Якщо зробити загальний висновок, то дане підприємство має задовільний фінансовий стан. Проте у нього усі показники ділової активності мають негативний напрямок, а також не досить сприятлива позиція на ринку цінних паперів. Тому саме ці показники треба покращувати і його стан буде досить хорошим.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?