Курсова робота «Вимоги до маркування харчових продуктів, що діють в Україні», 2011 рік

З предмету Інше · додано 15.10.2011 20:58 · від Юлія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Перелік умовних позначень та скорочень Вступ Розділ і. Огляд літератури 1.1. Історія виникнення маркування та етикетування продукції 1.2. Міжнародні правила маркування харчових продуктів Розділ 2. Власні дослідження 2.1. Основні положення щодо маркування продукції 2.2. Правові засади маркування продукції в Україні 2.3. Практичні аспекти маркування харчової продукції 2.4. Державна політика щодо маркування продукції з вмістом генетично модифікованих організмів Висновки Список використаних джерел

Висновок

Проблема маркування продукції на вміст ГМО є досить суперечливою, адже існують різні, навіть протилежні погляди щодо безпечності продуктів із генетично модифікованими компонентами чи доцільності етикетування всіх продуктів без винятку. Так, наприклад, Б. Данилишин вважає, що введення обов’язкового маркування продукції, що не містить генно-модифікованих організмів відміткою “ Без ГМО”, не відповідає європейським стандартам і змушує підприємців проводити й оплачувати лабораторну перевірку навіть тих продуктів, які теоретично не можуть містити ГМО. Проте не потребує зайвих доказів те, що споживачі мають отримувати вичерпну інформацію про наявність або відсутність генетично модифікованих компонентів у продуктах харчування й не лише в них.

Відсутність науково-обґрунтованих даних щодо негативного впливу генетично модифікованих продуктів на організм людини. За рахунок попиту в країнах ЄС та в світі на харчові продукти, які не містять ГМО, Україна має багато шансів, щоб стати одним із основних постачальників товару, в склад які не входять генетично модифіковані компоненти на світовий ринок, отримуючи вагомі економічні дивіденди.

Отже, система державного регулювання маркування продукції щодо вмісту в ній ГМО в Україні потребує розвитку. Зокрема, необхідно вдосконалити розроблений Урядом порядок державної реєстрації ГМО та продукції, отриманої з їх використанням. Ще потребує розробки та впровадження система маркування для продукції щодо вмісту в ній ГМО. Необхідно створювати та відповідним чином обладнувати випробувальні лабораторії, що відповідали б вимогам Національного агентства з акредитації України.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?