Курсова робота «Юридична природа примусу в міжнародному праві», 2018 рік

З предмету Право · додано 27.10.2011 13:47 · від Янчик · Додати в закладки
70 грн Вартість завантаження

Зміст

Втуп 3 Розділ 1 Визначення та проблемні питання примусу в міжнародному праві 4 Розділ 2 Характеристика основних видів примусу:санкції, контрзаходи, реторсі, репресалії 16 Висновки 25 Список використаних джерел та літератури 28

Висновок

Виходячи з досліджень, можливість використання примусу у вигляді санкцій та контрзаходів для підтримки міжнародних порядків є очевидною. Особливості застосування примусу в тому, що сьогодні він застосовується у рамках міжнародних організацій, а найбільш поширена практика використання є в ООН, що передбачається главою 7 Статуту. Уповноважені органи організації можуть використовувати різні форми примусу, до них можна віднести як фінансові, так і ні. Контрзаходи є односторонні заходи примусу, що використовуються до держави, що порушила свої повноваження.

Проблема примусу завжди була однією з головних у міжнародному праві. Посилаючись на відсутність централізованого апарату примусу, багато мислителів заперечували юридичний характер цього права, називали його позитивною мораллю. Проте насправді примус відіграє свою роль у функціонуванні міжнародного права і є однією з характерних рис механізму його дії.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 70 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?