Реферат «Видатки Державного бюджету України на економічну діяльність», 2010 рік

З предмету Фінанси · додано 12.10.2011 12:47 · від Наталі · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Сутність, склад та форми фінансування видатків з Державного бюджету на економічну діяльність. 2. Аналіз бюджетного фінансування економічної діяльності у сучасних умовах. 3. Проблеми і перспективи фінансування видатків на економічну діяльність з Державного бюджету України. Висновки

Висновок

Отже, ефективність виконання видаткової частини Державного бюджету України відіграє важливу роль у економічному розвитку держави.

Наша країна, як і всі світові держави нині переживає далеко не найкращі часи. При цьому в Україні, глобальна фінансова криза завдала значної шкоди експортноорієнтованим та бюджетоутворюючим галузям економіки, зокрема металургії, хімічній промисловості та машинобудуванню, які, як показала криза, мають обмежений запас міцності. При цьому, якщо найближчим часом рецесію не вдасться зупинити, українська економіка може зіштовхнутися з окремими невідворотними негативними наслідками. Тому Україні необхідно використати всі можливі засоби з метою збереження як окремих галузей так і вітчизняної економіки, загалом. Один із методів мінімізації наслідків фінансової кризи та збереження вітчизняної економіки - це підвищення рівня видатків бюджету на розвиток економіки.

Аналіз вітчизняних бюджетних видатків та системи фінансових потоків держави обґрунтовує необхідність їх спрямування на розвиток національної економіки. Цей висновок, на наше переконання зумовлений наступними чинниками:

 соціально та економічно урівноважена бюджетна політика створить сприятливий інвестиційний клімат в Україні;

 рівновага виробництва та інвестицій, внутрішніх ринків та інтересів бюджетів дасть змогу підвищити споживчий попит а також забезпечити розвиток малого та середнього підприємництва.

 бюджетне фінансування дасть змогу забезпечити в Україні загальноекономічну рівновагу, стримувати інфляційні процеси, підтримувати стабільність національної валюти, зростання як внутрішньої пропозиції так і виходу вітчизняних товаровиробників на зовнішній ринок.

Динамічний економічний розвиток потребує державної підтримки та бюджетного фінансування окремих галузей вітчизняної економіки. Адже всі доходи бюджету та всі соціальні блага в кінцевому підсумку виробляє виключно товаровиробник. Тому від продажу імпортованих товарів на території України основну частку прибутку отримує не вітчизняний продавець зазначених товарів, а їх зарубіжний виробник. Крім того, в результаті продажу імпортних товарів, заробітну плату отримують не громадяни України, а громадяни інших країн. В результаті цього росте купівельна спроможність, реальні доходи та життєвий рівень далеко не в середньостатистичного українця.

Таким чином, як показали результати дослідження, вчасне фінансування (в тому числі й за рахунок бюджетних асигнувань) потреб окремих галузей української економіки не лише зумовить мінімізацію наслідків світової фінансової кризи для окремих галузей економіки, але й підвищення попиту на вітчизняні товари та зростання добробуту пересічних громадян.

Коментар модератора

20 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?