Курсова робота «Управління транспортним запезпеченням у ЗЕД підприємства та розробка зовнішньоекономічного контракту на прикладі ВАТ "Суха Балка"», 2010 рік

З предмету ЗЕД · додано 10.10.2011 22:16 · від Lateralus · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ 1. Управління транспортним забезпеченням у ЗЕД підприємства 5 1.1. Роль транспорту в зовнішньоекономічній діяльності підприємства 5 1.2. Показники якості вантажних та пасажирських перевезень 1.3. Організація міжнародних перевезень 10 РОЗДІЛ 2. Техніко – економічний аналіз діяльності ВАТ «Суха Балка» 20 2.1. Загальна характеристика ВАТ «Суха Балка» 20 2.2. Техніко-економічний аналіз діяльності ВАТ «Суха Балка» 22 2.2.1. Аналіз основних техніко-економічних показників 22 2.2.2. Аналіз обсягів виробництва продукції 24 2.2.3. Аналіз якості продукції 25 2.2.4. Аналіз основних фондів 26 2.3. Індивідуальне завдання: Управління якістю та конкурентоспроможністю продукції 28 Висновки до розділу іі 43 РОЗДІЛ 3. Розробка зовнішньоекономічного контракту 45 3.1. Загальні відомості про ТОВ «Респект» 45 3.2. Розрахунок схеми комерційної угоди 48 Висновки до розділу ііі 68 Висновок 69 Список використаних джерел 71

Висновок

Рудник "Суха Балка" перший серед гiрничорудних пiдприємств України став Вiдкритим акцiонерним товариством. Маючи багаторiчний досвiд роботи, Товариство володiє досвiдом високопрофесiйних кадрiв i великою сировинною базою, стабiльно i надiйно працює на задоволення попиту своїх споживачiв.

Основним видом діяльності ВАТ “Суха Балка”, згідно Статуту, є видобуток залізної руди підземним способом. Сировинною базою ВАТ “Суха Балка” є родовище природно багатих залізних руд, розташоване в північній частині Криворізького залізорудного басейну, в 20 км від центру міста Кривого Рогу, і розробляється двома шахтами – “Ювілейна” та ім. Фрунзе. Родовище представлене мартитовими (в більшості) і гетит-гематитовими рудами із вмістом заліза від 46 до 69% (в середньому – 56% по сирій руді), балансові запаси яких розвідані до глибини 1 580 м по категоріях A+B+C1 і на 01.01.03 складали 130 млн. т, вони мають забезпечити роботу підприємства на 25-30 рр. із середньою потужністю 3 000 тис. т на рік.

Основним видом продукції підприємства є аглоруда із середнім вмістом заліза 58% (від 56 до 61% за контрактами) і класу 0-10 мм не менше 92%. В невеликих обсягах може попутно видобуватися і реалізовуватися на внутрішній ринок кусок доменний (54-55%, клас 1-10 мм – не більше 8%). Іноді реалізуються на внутрішній ринок руда 26-го класу (43% заліза) та залізисті кварцити (43% заліза), однак вони не входять до складу товарної продукції.

Цільовими ринками збуту основної продукції ВАТ «Суха Балка» є внутрішній ринок і ринок Східної і Центральної Європи, стратегічними конкурентами на яких виступають ВАТ «КЗЗР» та ЗАТ «ЗЗРК». ВАТ «Суха Балка» займає достатньо сильні позиції на цих ринках, частка підприємства у поставках аглоруди в Україну, так і на експорт, складає більше 20%.

Аглоруда ВАТ «Суха Балка» є достатньо конкурентоспроможною, однак це досягається за рахунок нижчої ціни, тоді як за якісними характеристиками продукція підприємства поступається конкурентам, і перше за все – західним.

Інтегральний показник конкурентоспроможності ВАТ «Суха Балка», обчислений з урахуванням рівня конкурентоспроможності продукції і вагомості ринків для підприємства, є вищим відповідного показника ЗАТ «ЗЗРК» та у ВАТ «КЗРК», хоча не набагато.

Для підвищення рівня конкурентоспроможності ВАТ «Суха Балка», перш за все на зовнішніх ринках збуту, необхідно підвищення якості товарної залізної руди, зниження її собівартості, а також відповідне підвищення організаційно – технічного рівня виробництва шляхом впровадження нової техніки і технології. Найважливішим, же фактором підвищення рівня конкурентоспроможності ВАТ «Суха Балка» є інноваційна діяльність та проведення ефективних маркетингових досліджень, які дозволять правильно оцінити рівень конкурентоспроможності підприємства і його продукції, враховуючи загальноекономічну ситуацію, тенденції цільових ринків збуту і їх цінову кон’юнктуру і, відповідно, підвищити ефективність управління ЗЕД ВАТ «Суха Балка».

ВАТ «Суха Балка» має інвестувати частину своїх коштів на реконструкцію, модернізацію та часткове переоснащення старого обладнання з метою підвищення якості та конкурентоспроможності своєї продукції та в 2009 р. розробити план капітального будівництва.

Оскільки на ВАТ «Суха Балка» спостерігається значний знос обладнання, була укладена угода з ТОВ «Респект » на поставку токарно-фрезерного центру з Європи у кількості 1 штука. В свою чергу ТОВ «Респект » уклав зовнішній договір на імпорт технічного обладнання провідного виробника - «Kovosvit Mas» (Чехія). У зв’язку з цим було укладено зовнішній та внутрішній договір купівлі-продажу обладнання.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?