Курсова робота «Механізм оперативного планування на підприємстві», 2010 рік

З предмету Економіка · додано 09.10.2011 15:07 · від zak_the_best · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Сутність і завдання оперативного планування на підприємстві 5 1.1. Поняття і сутність оперативного планування 5 1.2. Етапи процесу оперативного планування 8 Розділ 2. Механізм оперативно-календарного планування на підприємстві 14 2.1. Процес оперативно-календарного планування на підприємстві 14 2.2. Організаційно-управлінська структура оперативно-календарного планування на підприємстві 20 2.3. Забезпечення ритмічності виробництва в процесі оперативно-календарного планування 22 Розділ 3. Проблеми та шляхи вдосконалення системи оперативного планування на підприємстві 26 3.1. Недоліки вітчизняного досвіду оперативного планування 26 3.2. Підвищення ефективності оперативного планування на підприємстві 28 Висновки 31 Список використаної літератури 32

Висновок

Оперативне планування виробництва, як свідчить передовий досвід, відіграє головну роль у забезпеченні своєчасного випуску й поставки продукції споживачам на основі раціонального використання обмежених економічних ресурсів у поточному періоді часу. Подальший розвиток оперативного планування на вітчизняних підприємствах буде сприяти рішенню наступних організаційно-економічних завдань: досягнення погодженої роботи всіх ланок виробництва на основі єдиної ринкової мети, що передбачає рівномірний випуск і збут товарів; удосконалювання всієї системи внутріфірмового планування за рахунок підвищення надійності календарно-планових розрахунків і зниження трудомісткості; підвищення гнучкості й оперативності внутрішньогосподарського планування на основі більш повного обліку вимог споживачів і наступного коректування річних планів; забезпечення безперервності в процесі виробничого планування й досягнення більш тісної взаємодії стратегічних, тактичних і оперативних планів; створення на кожнім підприємстві системи оперативного планування виробництва, відповідної до сучасних вимог ринку й рівню розвитку конкретного підприємства. Удосконалювання оперативне- виробничого планування на вітчизняних підприємствах буде сприяти підйому виробництва й росту ефективності в умовах діючих ринкових відносин.

Таким чином, можна сказати, що основне завдання оперативного планування зводиться в остаточному підсумку до забезпечення на підприємстві злагодженого й ритмічного ходу всіх виробничих процесів з метою найбільшого задоволення основних потреб ринку, раціонального використання наявних економічних ресурсів і максимізації одержуваного прибутку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?