Курсова робота «Господарський ризик як атрибут підприємницької діяльності», 2009 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 01.10.2011 14:18 · від Lure · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Суть, причини та джерела ризику 4 1.1. Сутність якісного аналізу ризику 4 1.2. Виявлення причин і джерел ризику 7 Розділ 2. Поняття та класифікація господарського ризику 10 2.1. Визначення складу ризиків, що загрожують підприємницькому проекту (діяльності) 10 2.2. Теоретико-методичні передумови та побудова системи класифікації Підприємницьких ризиків 15 Висновки 28 Використана література 30

Висновок

В ринковій економіці ризик є невід'ємним атрибутом господарювання. Невизначеність приводить до того, що уникнути ризику неможливо. Але це не значить, що слід шукати такі рішення, в яких завчасно відомий результат, вони, як правило, неефективні. Необхідно навчитися передбачати ризик, оцінювати його розміри, планувати заходи щодо його запобігання, тобто управляти ризиком.

Існування ризику безпосередньо пов'язане з наявністю невизначеності, яка неоднорідна за формою вияву і за змістом. Насамперед це невизначеність зовнішнього середовища. Зовнішнє середовище включає в себе об'єктивні економічні, соціальні та політичні умови, В рамках яких здійснюється підприємницька діяльність і до динаміки яких вона змушена пристосовуватися. Це можливі зрушення в суспільних потребах і споживчому попиті, поява технічних і технологічних новин, зміна політичних обставин, що впливають на підприємницьку діяльність, непередбачувані природні явища та багато іншого. Великий вплив на кінцеві результати підприємни-цької діяльності чинить невизначеність економічної кон’юнктури, яка випливає з непостійності попиту - пропозиції на товари, гроші, фактори виробництва, з багатоваріантності сфер застосування капіталів і різноманітності критеріїв надання переваги інвестування коштів, з обмеженості знань про області бізнесу та комерції і багатьох інших обставин.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?