Курсова робота «Аналіз виробництва сільськогосподарської продукції», 2008 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 27.09.2011 21:09 · від Алінка · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Мета і завдання аналізу виробництва сільськогосподарської продукції 5 2. Організаційно-інформаційна модель виробництва с/г продукції 8 3. Організаційно-економічна характеристика підприємства с/г продукції ТОВ «Новоукраїнське» 11 4. Етапи аналізу виробництва с/г продукції 19 4.1. Аналіз динаміки і виконання плану виробництва с/г продукції 22 4.2. Оцінка розміру і структури посівних площ 26 4.3. Аналіз урожайності с/г культур і факторів 28 Висновки 32 Використана література 34

Висновок

На сьогодні аналіз виробництва с/г продукції є дуже актуальним та необхідним для всіх. В сільському господарстві є велика кількість проблем, які потрібно розв’язувати та розвивати сільську місцевість разом з їхньою господарською діяльністю.

Головним завданням підприємств є збільшення випуску та реалізації продукції. ТОВ «Новоукраїнське» справляється із цим завданням доволі добре та продуктивно. Про що свідчить велика кількість показників.

Порівнюючи останні 3роки продуктивної діяльності підприємства, розглядаючи його фінансові звітності, можна скласти такі основні положення висновку щодо виробництва та частково реалізації продукції с/г продукції. Так як ТОВ «Новоукраїнське» є аграрним підприємством, то характеризуватися будуть показники с/г продукції та його основних зернових культур – пшениця, гречка та ячмінь.

Потрібно зазначити, що залежно від площі відведеної підприємством для вирощування зернових залежить виробництво продукції, її собівартість, дохід від реалізації та чистий прибуток. В нашому випадку логічної та постійної тенденції щодо збільшення чи зменшення залежності від площі та інших показників не склалося.

У 2006 році загальна площа відведена для посівів більша, ніж 2007р., але чистий прибуток після виробництва та реалізації с/г продукції був набагато меншим, а 2008р. був прибутковішим за 2007р. Також у 2008р. збільшилася загальна площа для посівів зернових до 223га, а з цим і збільшилася кількість виробленої продукції, собівартість продукції, дохід від реалізації від 199.3 тис.грн, та 248.5 тис. грн. до 291.7 тис.грн. А з доходом і зросли прибутки 2008року в порівнянні з 2006 та 2007рр.

Враховуючи дані структури площі посівів по розрахункових роках та отримання прибутку кожної з основних зернових підприємства з 1га засіяної площі, виникає така ситуація: 2006рік був найсприятливішим для вирощування та отримання прибутку з 1га площі гречки, 2007р. - пшениці, 2008р. – для ячменю.

Тому ТОВ «Новоукраїнське» є на сьогоднішній день розвиненим та перспективним підприємством, яке займається виробництвом важливої та необхідної с/г продукції.

Взагалі, діяльність підприємства, яке досліджувалося, оцінюється позитивно.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?