Курсова робота «Соціально-економічна характеристика промислового підприємства Дарницького адміністративного району. Фармацевтична фірма “Дарниця”», 2008 рік

З предмету РПС · додано 30.09.2011 14:56 · від Світлана · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 1.Передумови розвитку Дарницького адміністративного району 4 2.Місце та значення фармацевтичного заводу “Дарниця” в економіці Дарницького адміністративного району 7 3.Передумови розвитку підприємства “Дарниця” 15 4.Особливості сучасного розвитку фармацевтичного заводу “Дарниця” 23 5.Проблеми та перспективи розвитку ЗАТ “Фармацевтична фірма «Дарниця»” в умовах ринкової економіки 34 Висновки 41 Додатки Література та джерела

Висновок

На ЗАТ "Фармацевтичній фірмі "Дарниця" працює 1,5 тис. чоловік, з них 300 чоловік мають вищу і середню спеціальну освіту. Середній вік працівників фірми 35-45 років.

У номенклатурі фірми понад 90 найменувань лікарських препаратів, виробничі потужності дозволяють фірмі випускати продукцію обсягом близько 400-450 млн. ампул та 150 млн. упаковок готових лікарських засобів.

Перевага лікарських препаратів фірми «Дарниця» - їх гарантована якість, доведена ефективність і безпека, соціально доступні ціни.

Фірма проводить активну зовнішньоекономічну діяльність, реалізує свою продукцію в країни СНД, Польщу, Болгарію, Угорщину, Чехію, Словаччину, співпрацює з фармацевтичними фірмами Німеччини, Франції, Ізраїлю, Англії, Єгипту, Індії.

Успіхи компанії і її визнання на українському і міжнародному ринках підтверджені престижними національними і міжнародними винагородами: "Факел Бірмінгема" (1995 рік, Мадрид) - за успішне економічне виживання і розвиток в умовах соціально-економічної кризи. "Бренд роки - 2000" (2001 рік, Київ) - в головних конкурсних номінаціях "Народне визнання" і "Бездоганна репутація" кращою торгівельною маркою була визнана Фармацевтична фірма "Дарниця"."ТОП-100. Лучшие компанії України" (2002 рік, Київ) та багато інших престижних нагород.

Екологічно безпечне виробництво Фармацевтична фірма "Дарниця " - єдина серед українських фармацевтичних фірм стала переможцем I Всеукраїнського конкурсу і володарем знаку "Екологічно чисто і безпечно". Дана винагорода присуджена фірмі за те, що виробництво її продукції не погіршує стан довкілля, і це звісно одна з найбільших перевах фармацевтичної фірми «Дарниця».

«Дарниця» завжди упевнена в продуктах, що випускаються, оскільки вони піддаються найретельнішим клінічним випробуванням, аналізам і тестам. До того ж, європейська якість препаратів "Дарниці" підтверджена міжнародним сертифікатом GMP.

Фармацевтична фірма "Дарниця" прагне в усьому відповідати міжнародному рівню ведення бізнесу. Це проявляється в постійному пошуку нових, більш досконалих технологій виробництва, новітніх наукових розробок та постійному вдосконаленні процесу управління персоналом.

25-30% у рік - з такою динамікою буде рости український фармацевтичний ринок в найближчі п'ять років. Ядром фармацевтичної сфери є вітчизняне виробництво лікарських засобів, що динамічно розвивається.

Тож залишайться сподіватися тільки на те, що ЗАТ «фармацевтична фірма «Дарниця» буде й на далі залишатися лідируючою фірмою в фармацевтичній промисловості Україні не змінюючи при цьому у гіршу сторону екологічний стан країни і залишаючи при цьому низькі, доступні ціни.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?