Дипломна робота «Оборотний капітал підприємства: формування та використання», 2007 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 23.09.2011 00:12 · від ольга · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1 Теоретичні аспекти формування та використання оборотного капіталу підприємства 5 1.1. Сутність оборотного капіталу підприємства, його складові та джерела формування 5 1.2. Оборотність та використання оборотного капіталу на підприємстві 12 1.3. Теоретичні основи факторного аналізу ефективності використання оборотного капіталу підприємства 18 Розділ 2 Оцінка оборотного капіталу ват «полтавський тепловозоремонтний завод» 15 2.1. Структура та динаміка оборотного капіталу 15 2.2. Оцінка оборотності та ефективності використання оборотного капіталу 22 2.3. Факторний аналіз ефективності використання оборотного капіталу підприємства 18 Розділ 3 Шляхи вдосконалення формування та використання оборотн ого капіталу на підприємстві 27 3.1. Забезпечення оборотності та оптимальної структури оборотного капіталу підприємства 27 3.2. Напрями підвищення ефективності використання оборотного капіталу 29 Висновки 32 Список використаних джерел 35 Додатки 39

Висновок

У ході проведеного дослідження було визначено, що оборотний капітал – це кошти, авансовані в оборотні виробничі фонди і фонди обігу для забезпечення безперервності процесу виробництва, реалізації продукції та отримання прибутку, котрі перебуваючи в постійному кругообороті, переходять з однієї функціональної форми в іншу і можуть бути перетворені в кошти протягом одного року або одного операційного циклу, забезпечуючи тим самим безперервність процесу господарської діяльності.

Важливим аспектом діяльності підприємства є визначення джерел формування оборотного капіталу. До них відносять власні та залучені джерела. Проте для кожного окремого суб'єкта господарювання існує своє раціональне співвідношення власного та залученого оборотного капіталу, отож необхідно також враховувати ефективність його використання та оборотність. Від показника оборотності оборотного капіталу та ефективності його використання залежать процес виробництва, фінансові результати та фінансова стійкість підприємства.

Найбільшу питому вагу у структурі оборотного капіталу ВАТ ''Полтавський тепловозоремонтний завод'' складають розрахунки з дебіторами та інші оборотні активи (55,5% у 2006 році). Розмір грошових коштів підприємства невеликий, питома вага найбільш ліквідної частини оборотного капіталу у їх загальній вартості повільно зростала протягом досліджуваного періоду і у 2006 р. становила 1,4%. У 2005 році завод придбав акції іншого підприємства за аналогічною сферою діяльності. Знизилась частка запасів (43,7%), що могло бути спричиненим пожвавленням виробництва.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?