Курсова робота «Роль ринку цінних паперів у русі фінансових ресурсів», 2011 рік

З предмету Економіка · додано 21.09.2011 08:49 · від ольга · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1 Теоретичні аспекти дослідження ринку цінних паперів 1.1. Організаційно-правові засади функціонування ринку цінних паперів 1.2. Інструменти ринку цінних паперів 1.3. Інфраструктура ринку цінних паперів Розділ 2 Оцінка ролі ринку цінних паперів у русі фінансових ресурсів в Україні 2.1. Особливості становлення та розвитку ринку цінних паперів 2.2. Аналіз основних показників функціонування ринку цінних паперів 2.3. Оцінка структури ринку цінних паперів та його ролі у русі фінансових ресурсів Розділ 3 Перспективи розвитку ринку цінних паперів в Україні 3.1. Підвищення ефективності функціонування ринку цінних паперів 3.2. Пріоритетні напрями державного регулювання ринку цінних паперів в Україні 3.3. Можливості використання зарубіжного досвіду для розвитку ринку цінних паперів в Україні Висновки Список використаних джерел Додатки

Висновок

Ринок цінних паперів – це сегмент фінансового ринку, що охоплює грошовий ринок та ринок капіталів і за допомогою особливого типу інструментів – цінного паперу – забезпечує акумуляцію, розподіл та перерозподіл фінансових ресурсів.

Завдання РЦП полягає у створенні умов і забезпеченні повного та швидкого переливання заощаджень в інвестиції за ціною, яка задовольняла б і інвесторів, і емітентів. Через РЦП акумулюються грошові нагромадження кредитно-фінансових інститутів, корпорацій, підприємств, держав, приватних осіб, що спрямовуються на виробниче та невиробниче вкладення капіталів.

Подібно до фінансового ринку, ринок цінних паперів можна умовно поділити на ряд частин – секторів за такими критеріями:

1.Спосіб розміщення цінних паперів:

• первинний ринок;

• вторинний ринок

2.Cпосіб організації торгівлі цінними паперами

• біржовий ринок;

• позабіржовий ринок;

3.Територіальна характеристика обігу цінних паперів

• регіональний ринок цінних паперів;

• національний ринок цінних паперів;

• міжнародний ринок цінних паперів

Цінні папери – документи встановленої форми з відповідними реквізитами, що посвідчують грошові або інші майнові права, визначають взаємовідносини особи, яка їх розмістила (видала), і власника, та передбачають виконання зобов'язань згідно з умовами їх розміщення, а також можливість передачі прав, що випливають із цих документів, іншим особам.

Коментар модератора

50 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?