Реферат «Історія виникнення корпоративних прав», 2010 рік

З предмету Право · додано 18.09.2011 11:53 · від Олег · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 1. Становлення та розвиток корпоративних прав. 2. Підстави виникнення корпоративних прав. 3. Проблематика закріплення корпоративних прав. Висновки. Список використаної літератури.

Висновок

На сьогодні основним нормативно-правовим актом, що визначає правові основи й регулює порядок управління об’єктами державної власності, є Закон України «Про управління об’єктами державної власності», який встановив особливості управління та обмеження щодо розпорядження корпоративними правами держави. Корпоративні права держави не можуть передаватися господарським товариствам для формування статутних фондів, крім передачі до статутних фондів державних акціонерних товариств і державних холдингових компаній відповідно до цього Закону.

Управління господарськими організаціями, у статутному фонді яких є корпоративні права держави, здійснюється згідно із законодавством залежно від розміру цих корпоративних прав

Коментар модератора

20 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?