Дипломна робота «Особливості функціонування ВЕЗ України», 2006 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 15.02.2007 20:28 · від Вера · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Особливості створення вільних економічних зон та їх різновиди Передумови створення вільних економічних зон Різновиди вільних економічних зон та їхні основні риси Світова практика функціонування вільних економічних зон 2. ВЕЗ України: цілі та результати Цілі створення вільних економічних зон в Україні Вільні економічні зони України – в контексті міжнародного досвіду їх функціонування Економічні наслідки функціонування ВЕЗ в Україні 3. Проблеми та перспективи функціонування ВЕЗ України Наслідки згортання ВЕЗ України Проблеми та перспективи розвитку ВЕЗ в Україні Пропозиції щодо існуючого становища. Висновок Матеріали Додатки

Висновок

Вільні економічні зони – це важлива складова кожної ринкової економіки. Однак, як показує досвід роботи ВЕЗ, економічні зони мають дещо обмежену можливість впливу на розвиток економіки. Не варто в Україні розглядати функціонування спеціальних зон як самостійний напрямок економічних змін. Якщо економіка характеризується поетапним зростом, то вільні економічні зони не будуть справляти на неї вплив. При «широкозахватному» зросту економіки вільні економічні зони не можуть також справляти вплив на залучення криміногенних елементів.

На наш погляд вільні економічні зони існують для того, щоби концентрувати експортне та імпортне виробництво та стимулювати зовнішні економічні зв’язки. Такі зони також стимулюють зосередження технологічних інновацій і впровадження сучасного ринкового механізму.

ВЕЗ в кожній країні створюється для того, щоб збільшити частку іноземних інвестицій. Коли країна переходить до ринкових відносин ВЕЗ допомагає вирішити ряд проблем, які стоять на шляху до зміни економічної тактики. З допомогою ВЕЗ кожна країна може знизити соціальну напруженість, покращити зовнішньоекономічну діяльність та імідж країни в очах іноземних партнерів. В курсовій роботі я розглянув деякі теорії і визначив для себе, що при розумному підході ВЕЗ здатен вивести економіку країни на більш високий рівень.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення