Курсова робота «Організація банківського кредитування», 2009 рік

З предмету Банківська справа · додано 14.09.2011 18:21 · від Ірина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Загальна характеристика місця проходження практики – базового відділення Кіровоградської обласної дирекції Відкритого акціонерного товариства „Райффайзен Банк Аваль” 2. Класифікація кредитів 3. Аналіз кредитоспроможності позичальника 4. Встановлення процентної ставки по кредиту 5. Забезпечення зобов’язань позичальника 6. Висновки Список використаної літератури Додатки

Висновок

Кровоносними судинами сучасних економічних систем є банки. Діяльність даних фінансових установ має широкий спектр дій: від залучення вкладів населення (депозитів), до надання грошей на певний термін у борг зі сплатою відсотків (кредитів). Кредитна діяльність банку – це основне джерело його доходів, а отже і запорука його успішного функціонування. Саме тому організації банківського кредитування банки надають чималу увагу. Правильна і розумна система дій під час видачі кредитів – це необхідна складова успішної діяльності будь-якого банку.

Взагалі організація банківського кредитування проходить декілька логічних етапів:

1. Попередній етап. На даному етапі відбувається співбесіда з потенційним позичальником, оцінюється його кредитоспроможність, визначається вид необхідного йому кредиту, сума, термін, порядок видачі тощо, відбувається підготовка кредитної угоди.

2. Поточний етап процесу кредитування – відбувається укладання угоди та видача кредиту.

3. Підсумковий етап. Даний етап є найвирішальнішим, адже на ньому контролюється використання наданих банком в позику коштів, сплата кредиту та відсотків по ньому самому тощо.

Важливою складовою видачі кредиту є забезпечення його повернення – складна цілеспрямована діяльність банку, що включає систему організаційних, економічних та правових заходів, які становлять особливий механізм, що визначає способи надання кредитів, джерел, термінів та способів їх погашення, документацію, що забезпечує повернення кредитів. Від правильності організації цієї діяльності залежить майбутній фінансовий стан банку.

Отже, як бачимо процес видачі кредиту громіздкий, відповідальний і доволі таки складний, проте правильна його організація приносить лише позитивні результати – прибутки банку, і відповідно банк має можливість вийти на якісно новий рівень свого розвитку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення