Курсова робота «Аналіз молочних продуктів», 2006 рік

З предмету Товарознавство · додано 07.09.2011 17:07 · від Оксана · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

I. - вступ 3 Ii. - основна частина 5 1. Опис технологічного процесу виробництва 8 Технологічний процес виробництва сметани 8 Технологічний процес виробництва кисломолочних напоїв 11 2. Характеристика сировини, напівпродуктів,готового продукту 13 Склад та властивості молока як сировини. 13 Вершки. 15 Сметана. 15 Кефір 16 Сир. 17 3. Аналітичний контроль виробництва 18 Правила відбору, консервування та зберігання середніх проб молока 18 Визначення густини молока 19 Визначення кислотності молочних продуктів 21 Визначення вмісту жиру в молоці 23 Визначення сухої речовини і сухого знежиреного залишку в молоці 25 Визначення чистоти молока 26 Комплексне визначення кількості кальцію в молоці 27 4. Приготування реактивів і описання приладів 29 5. Заходи з охорони праці та техніка безпеки 34 6. Екологічні аспекти у виробництві 37 Iii. - висновок 39 Iv. - список використаної літератури 40

Висновок

Сучасний професійний працівник – це не лише носій певної кількості знань. Він повинен активно, самостійно і творчо діяти в різних виробничих ситуаціях. Саме тому вміння приймати відповідні рішення з необхідним ступенем ризику визначає рівень кваліфікації фахівця.

Досвідчений лаборант повинен бути ознайомлений з організацією лабораторії, її обладнанням, науковими основами дослідження якості води, молока та молочних продуктів, харчових продуктів рослинного походження, м’яса, меду, що дасть змогу йому організувати виконання всіх технологічних процесів на підприємствах сільськогосподарської галузі на сучасному рівні. Сучасна підготовка лаборантів хімічного аналізу потребує від них знань не лише щодо дослідження певного виду продукту, але й інших продуктів сільськогосподарського походження (дослідження молока, яєць, риби, меду тощо).

Важливу роль у лабораторних дослідження відіграють точність і достовірність результатів дослідження, знань і умінь лаборанта хіміко-бактеріологічного аналізу. Завдяки роботі хіміко-бактеріологічних лабораторій забезпечується плановий контроль за якістю води та різноманітної продукції.

Отже, все ж таки професія лаборанта дуже потрібна у нашому житті, оскільки лаборанти знають якої якості ми вживаємо продукцію, у якому навколишньому середовищі ми живемо.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення