Курсова робота «Розробка мікропроцесорного пристрою вимірювання частоти сигналу», 2009 рік

З предмету Радіотехніка · додано 01.09.2011 13:25 · від Maemo · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Анотація 4 Вступ 5 1. Технічне завдання 6 2. Аналіз існуючих рішень 7 2.1. Метод «часових воріт» 7 2.2. Метод «оберненого підрахунку» 8 2.3. Метод «захоплення» 9 3. Розробка структурної схеми системи 10 4. Обґрунтування вимог до основних елементів структурної схеми 11 5. Розробка принципової схеми системи 12 6. Обґрунтування та вибір елементної бази 13 7. Розробка блок-схеми алгоритму і програми реалізації алгоритму 15 8. Розрахунки параметрів системи 23 Висновки 24 Перелік використаної літератури 25 Додаток 1. Структурна схема пристрою 26 Додаток 2. Електрична принципова схема пристрою 27 Додаток 3. Блок-схема роботи алгоритму пристрою 28

Висновок

В результаті проектування була розроблена мікроконтролерна система, призначена для вимірювання частоти гармонічного сигналу.

Завдяки використання сучаної елементної бази пристрій із запасом відповідає всім характеристикам, що задані в технічному завданні. Це підтвердили випробування на базі комп’ютерної програми-симулятора Proteus.

Був проведений розрахунок основних параметрів системи, який показав достатню ефективність пристрою як у плані низького енергоспоживання, так і у плані завантаженості МК та його швидкодії при проведенні вимірювань.

Простота принципової схеми пристрою, яку дозволяє досягти використання мікроконтролера, позитивно скажеться протягом практичної реалізації частотоміра, а також при пошуку і усуненню неполадок в процесі роботи.

Також універсальність мікроконтролера дозволяє розширити функціональні можливості пристрою, виконавши невеликі модифікації у програмному коді.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?