Реферат «Безробіття та його рівень в Україні», 2010 рік

З предмету Економіка праці · додано 29.08.2011 22:47 · від Іван · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Теоретико-методологічні аспекти безробіття 1.1. Основні методологічні визначення та поняття зайнятості населення 1.2. Сутність, види та причини виникнення безробіття 1.3. Показники економічної активності населення 2. Аналіз безробіття в Луганській обл. 2.1. Порівняльна характеристика рівня безробіття в Україні та Луганській області 2.2. Тривалість безробіття 2.3. Аналіз рівня безробіття за категоріями населення 2.4. Динаміка прихованого безробіття 2.5. Чисельність і частка працюючих в режимі неповного робочого часу 2.6. Втрати робочого часу внаслідок вимушеної неповної зайнятості 3. Пропозиції щодо зниження рівня безробіття в Луганській обл. Висновок Список використаної літератури.

Висновок

Головним національним інтересом є сталий розвиток економіки та добробут громадян України. Забезпечення національних інтересів та економічної безпеки – найважливіші функції держави, реалізація яких покликана посилювати позиції в міжнародному співтоваристві.

Національна безпека України як стан захищеності життєво важливих інтересів особистості, суспільства та держави від внутрішніх і зовнішніх загроз – необхідна умова збереження та примноження духовних і матеріальних цінностей.

Отже, в умовах великих змін в економічній системі рівень безробіття оцінюється в 7-12% від сукупної робочої сили. Одним з найхарактерніших проявів хворобливого стану економіки в різні часи і в різних країнах було і залишається безробіття в будь-якому його прояві.

Приховане безробіття – формально зайняті, але фактично безробітні особи; в результаті спаду виробництва робоча сила використовується не повністю, але й не звільняється.

Воно є результатом порушення макроекономічної рівноваги і наслідком тих процесів, що відбуваються на ринку праці.

Насамперед – це перевищення пропозиції праці (трудових ресурсів) над попитом. Позитивним є те, що штучно створене перевищення пропозиції робочої сили над попитом створює сприятливі умови для підвищення інтенсивності праці. Для суспільства приховане безробіття – це втрачені можливості виробництва певного обсягу товарів і послуг.

Коментар модератора

24 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?