Курсова робота «Сільське господарство Львівщини і екологічні проблеми», 2006 рік

З предмету Екологія · додано 22.08.2011 16:00 · від geronimo · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Характеристика сучасного стану сільського господарства Львівської області Розділ 2. Екологічні проблеми сільського господарства Львівської області Висновки Література Додатки

Висновок

У 2006 році прибуткова діяльність сільськогосподарських підприємств головним чином забезпечена за рахунок перенесення акцентів на крупно товарне виробництво при активній фінансовій підтримці бюджетів усіх рівнів і впершу чергу державного.

Продовжується процес покращення платіжно-фінансового стану суб’єктів господарювання аграрного сектору економіки області.

Проте в значній частині підприємств і надалі прослідковуються ознаки критичної платоспроможності.

Ще один чинник, який заважає сільському господарству розвиватись це екологічні проблеми. Водна та вітрова ерозія грунтів є справжнім суспільним лихом. Цей природний процес різко зростає внаслідок низької культури землеробства, нераціональної організації території, використання застарілих методів обробітку грунту та цілого ряду інших причин. За узагальненими даними наукових установ, недобір урожаю на слабо розмитих грунтах досягає 10-20%, на середньо розмитих – 30-50%, на сильно розмитих – 60-80%. Різними формами ерозії в Україні охоплено близько 20 млн. га ріллі з 34,2 млн. га всього орного клину 59%.

Глобальною проблемою є постійне зменшення в грунтах вмісту гумусу, який відіграє провідну роль у формуванні грунту, його цінних агрохімічних властивостей, забезпеченні рослин поживними речовинами. Основна причина – споживацький підхід до землі, намагання якнайбільше з неї взяти і найменше їй повернути.А гумус не тільки втрачається на мінералізацію з вивільненням доступних для рослин поживних речовин, але й виноситься з грунту в результаті ерозії, з коренеплодами і бульбоплодами, на колесах транспортних засобів.

Забруднення грунтів відбувається також відпрацьованими газами тракторів, комбайнів, автомобілів., мастилами та пальним, які з них витікають під час праці на полях.

Коментар модератора

28 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення