Реферат «Маркетингове дослідження продукції ТМ "Золота Амфора"»

З предмету Маркетинг · додано 26.07.2011 17:24 · від Наталья · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Цілі та методи дослідження (мета дослідження, основні задачі, гіпотези,завдання) 1 2. Джерела інформації та методи збору даних 7 3. Збір інформації про продукцію ТМ „Золота Амфора” 8 4.Аналіз інформації та її оцінка 10 Висновки 15 Список використаної літератури 17 Додаток А 18 Додаток Б 21 Додаток В 24

Висновок

Завдяки унікальному складу і вмісту цінних поживних і біологічно активних речовин виноградне вино вважається одним з найцінніших найцінніших гігієнічних напоїв з бактерецидними властивостями та значною фізіологічною дією на організм людини. Україна має сприятливі агрокліматичні умови для вирощування виноградної лози і виробництва вина. При плануванні та контролі виробничої діяльності проводять ма́ркетингові дослі́дження — систематичне збирання, опрацьовування й аналіз інформації та можливостей, розроблення рекомендацій на підставі цих даних. Як правило, вони передбачають аналіз продажу та маркетингових можливостей, прогнозування продажу, ринкових пропозицій та попиту. Маркетингові дослідження допомагають керівництву підприємства бути в курсі того, наскільки ефективно функціонують всі ланки бізнесу.

В роботі проведене маркетингове дослідження продукції торгової марки „Золота амфора”. Дослідження проводилося в приміщенні супермаркету „Дніпро” серед працівників супермаркету та покупців. В анкетуванні взяли участь 78 респондентів, які письмово відповіли на питання анкети. В результаті опитування отримані такі дані

15,4% респондентів взагалі не купують вина.

при згадуванні слова вино першими в голову приходять ТМ Золота амфора – 31%, далі - Масандра, Коблево

найчастіше люди купують вино в продуктових магазинах

42% опитаних купують вітчизняне вино

45 % орієнтуються на бренд при виборі вина

переважна більшість споживає вино ціною до 30 грн./л (57 опитаних)

61% вважає, що вино не шкодить здоров’ю

29 опитаних із 78 надають перевагу білому вину – 37%

серед столових вин споживачі надають перевагу напівсолодкому вину

серед кріплених – десертному напівсолодкому

кріплене десертне червоне, марочне вино обирає майже половина опитаних (35 із 78);

серед виноградних вин української ТМ „Золота Амфора” споживачі обирають Тамянку мускатну.

переважний Вік респондентів від 20 до 30 років

стать: чоловіча 37%, жіноча 63%

у родині переважно 2-3 особи – 57% відповідей?

середньомісячний сімейний бюджет складає більше 3000 грн у 48%

45% оцінюють своє матеріальне становище як середнє.

Таким чином, в результаті дослідження отриманий портрет споживача – це жінка віком від 20 до 30 років, в сім’ї 2-3 особи, сімейний бюджет складає більше 1 тис.грн. /особу, вважає такий матеріальний стан задовільним, вважає, що вино корисне, купує вітчизняне вино Тамянка мускатна у продуктовому магазині до зустрічей з друзями 32% та регулярно 33%. От такий портрет...Можливо під час опитування треба було брати однакову кількість чоловіків та жінок. Гіпотеза дослідження доведена. Вина ТМ „Золота амфора” користуються попитом у населення.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?