Курсова робота «Аутсорсинг», 2008 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 12.07.2011 17:13 · від Biwolf · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні основи дослідження аутсорсингу в управлінні бізнесом 5 1.1. Сутність, особливості і роль аутсорсингу в управлінні організаціями 5 1.2. Види аутсорсингу та їх характеристики 9 1.3. Переваги і недоліки виробничого аутсорсингу на підприємстві 13 Розділ 2. Аналіз особливостей аутсортингу в системі управління підприємством 17 2.1. Особливості організації бізнесу компанії-аутсорсера 17 2.2. Критерії вибору аутсорсингових компаній 21 2.3. Послуги ТзОВ «Айнова» в області аутсорсингу 26 Розділ 3. Проблеми розвитку аутсорсингу в україні і шляхи їх вирішення 33 Висновки 40 Список використаних джерел 43 Додатки 47

Висновок

В результаті дослідження аутсорсингу в системі управління підприємством доцільно зробити наступні висновки.

1. Аутсорсинг – це передавання непрофільних функцій стороннім організаціям (функціонально-орієнтований підхід); спосіб взаємодії між господарськими суб’єктами (коопераційний підхід); стратегія управління компанією (управлінський підхід); спосіб підвищення конкурентоспроможності підприємства (інструментальний).

2. Аутсорсинг класифікують на: ІТ-аутсорсинг (сервісне обслуговування; офшорне програмування; тестування програмного забезпечення; електронний бізнес), аутсорсинг бізнес-процесів (бухгалтерський облік і фінанси; управління персоналом; маркетинг; реклама; логістика), виробничий аутсорсинг (аутсорсинг основного виробництва; аутсорсинг допоміжного виробництва), аутсорсинг у сфері послуг (лізингові, будівельні та архітектурні послуги, охорона приміщень; торговельні і готельні послуги,громадське харчування; транспортні послуги і послуги зв’язку), географічний (офшорний аутсорсинг).

3. Виробничий аутсорсинг – це передача сторонньому підприємству цілком функції виробництва або частини завдань, пов’язаних з виробництвом продукції. До переваг виробничого аутсорсингу відносять: припинення збитків від заготівельного виробництва та допоміжного виробництва; підвищення якості комплектуючих, які виробляються на кращому устаткуванні і на підприємствах, що спеціалізуються на виробництві саме цих комплектуючих; можливість отримати більший прибуток за рахунок зменшення видатків і який можна буде інвестувати в основний бізнес/основні цехи; концентрація управлінських, інвестиційних та інших ресурсів на основному бізнесі; можливість розміщень замовлень на виробництво комплектуючих за кордоном за цінами меншими від вітчизняних при якості значно вищій. До недоліків виробничого аутсорсингу відносять: процес передачі виробництва на аутсорсинг може займати багато часу; у результаті переходу на аутсорсинг підвищуються ризики підприємства, пов’язані зі зривом термінів постачань, незадовільної якості або цінового диктату; розміщення виробництва комплектуючих за межами країни вимагає більш твердого планування виробництва і закупівель на 2 місяці вперед і більше і вимагає значного поліпшення як комунікативних умінь (знання мов, культурних особливостей) так і логістичної системи (митниця, планування транспортних маршрутів та способів доставки); проблема реалізації та ліквідації вивільненого обладнанням та устаткування заготівельного та допоміжного виробництва.

4. Щодо особливостей організації діяльності компанії-аутсорсера, то існує декілька варіантів: «замовник купує людей» (компанія-аутсорсер отримує гроші за робочий час співробітників, але рішення про оплату праці буде приймати компанія-замовник); «замовник довіряє завдання команді» (ризики, пов’язані з просуванням продукту, залишаються у замовника, а компанія-аутсорсер, отримує можливість самостійно підбирати команду і мотивувати людей); «замовник купує рішення» (компанія-замовник вважає, що аутсорсеру під силу впоратися із завданням самостійно, і передає йому всі повноваження – але аутсорсер несе величезні ризики, пов’язані з браком людей, зривом проекту, і відповідає своєю репутацією); «компанія-аутсорсер самостійно розробляє рішення і просуває його на ринку».

5. Головними критеріями оцінки для вибору аутсорсера є: досвід, надійність, економія коштів, гнучкість, ступінь жорсткості умов контракту, кадрова політика, ресурсозабезпеченість, організаційна структура.

6. ТзОВ «Айнова» (м. Чернівці) позиціонує себе як інноваційна аутсорсингова компанія, основним видом діяльності якої є надання послуг для підтримки бізнесу з аутсорсингу. Надаючи бухгалтерські послуги аутсорсингова компанія «Айнова» всю відповідальність перед податковими органами бере, відповідно до договору, на себе. Бухгалтерський облік курирує фахівець з 13-річним досвідом у сферах торгівлі, виробництва та інших поширених галузях. Юридичну підтримку в аутсорсинговій компанії «Айнова» забезпечує практикуючий адвокат з 10-річним досвідом, сфера діяльності якого – юридичні особи, захист інтересів бізнесу, а також послуги юриста (м. Чернівці). В компанії «Айнова» ІТ-підрозділ організовують фахівці з портфелем понад 5 тисяч одиниць техніки з робочою ефективністю 95-96%. Також існує можливість дистанційного обслуговування та ІТ-підтримки підприємства і бізнесу в м. Чернівці. Секретар на аутсорсингу від «Айнова» допоможе вирішити ряд проблем: резервування квитків на поїзд, літак і послуг бронювання готелю в різних куточках країни; прийом та обробка кореспонденції; формування запитів і листів в затверджених форматах; планування ділових зустрічей, супровід; послуги перекладачів тощо.

7. Незначний досвід роботи українських підприємств на ринку аутсорсингових послуг, відсутність сформованої культури аутсорсингових взаємовідносин є основними причинами недостатньої ефективності цих операцій. На низькі темпи розвитку аутсорсингу в Україні впливають: недотримання аутсорсером зобов’язань щодо якості робіт і послуг; недостатнє розуміння аутсорсером стратегії підприємства у відповідному сегменті діяльності; непередбачуване зростання цін на послуги аутсорсера; зниження рівня контролю з боку підприємства за функціями, переданими на аутсорсинг. Для вирішення проблем необхідно: переорієнтувати українські аутсорсингові компанії на потреби клієнта, підвищити якість, своєчасність та комплексність надання послуг при зниженні цін на них; розробити програму розвитку ринку аутсорсингових послуг для збільшення конкуренції на ринку; вдосконалити законодавчу базу аутсорсингу; аутсорсери повинні приділяти важливу увагу проблемі безпеки та конфіденційності інформації замовників; забезпечити конкурентоспроможність підприємств-аутсорсерів з використанням елементів маркетинг-мікс.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?