Курсова робота «Аналіз та оцінка фінансових результатів АО (ПРИВАТНЕ) ДЕМЗ»

З предмету Економіка підприємства · додано 05.07.2011 19:11 · від Анастасия · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Теоретичні основи аналізу та оцінки фінансових результатів організації 5 1.1. Поняття та сутність фінансових результатів 5 1.2. Оцінка ділової активності підприємства. Факторний аналіз прибутку 9 1.3. Теоретичне дослідження рентабельності 12 Розділ 2. Фінансові результати діяльності ао (приватне) демз 17 2.1. Загальні відомості про підприємство 17 2.2. Оцінка ефективності використання операційних ресурсів організації 19 Розділ 3. Розробка рекомендацій для покращання фінансової результативності ао демз 32 3.1. Заходи щодо поліпшення фінансових результатів 32 3.2. Економічне обґрунтування запропонованих заходів 37 Висновки 41 Список використаної літератури 42 Додатки 44

Висновок

У ході написання курсової роботи були закріплені добуті теоретичні знання по дисципліні «Операційний менеджмент», вивчені особливості функціонування підприємства, здобуті навички вирішення економіко-організаційних задач підвищення ефективності використання ресурсів організації, навички читання та складання ділової документації, балансових звітів.

З проведеної роботи зробила наступні важливі висновки:

1. Метою діяльності АТ (Приватне) «ДЕМЗ» є створення високоефективного виробництва, що працює на одержання прибутку.

2. Предметом діяльності підприємства є: виробничо-господарська діяльність, спрямована на задоволення суспільних потреб у продукції виробничо-технічного призначення; виконання інших робіт і надання послуг, що не суперечили законодавству України.

3. На АТ (Приватне) «ДЕМЗ» як і на більшості підприємств традиційно застосовується лінійно-функціональна структура управління.

Організація має високі показники ефективності використання оборотних коштів.

На основі проведеного в роботі дослідження можна зробити ряд загальних виводів:

1. При створенні підприємств, вирішальне значення для їх успішного функціонування має побудова оптимальної організаційної структури управління, заснованої на системі оцінок ефективності діяльності оргструктури.

2. Системи управління мають бути гнучкими і легко пристосовуватися до ринкових умов, що змінюються. Це у свою чергу вимагає проведення дослідницьких робіт в області маркетингу і менеджменту персоналу, які мають бути органічно включені в службу управління.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?