Дипломна робота «Технологія виробництва сумішей для морозива та проектування примішень ресторанного господарства», 2011 рік

З предмету Техніка, технології · додано 28.06.2011 01:43 · від Safiye · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Технологічна частина 1.1. Огляд літератури з вказаної тематики 1.1.1. Загальна характеристика морозива, визначення харчової цінності, класифікація за сукупними ознаками. 1.1.2. Розробка принципової схеми технологічного процесу виробництва м’якого морозива, вказуючи основні параметри технологічних операцій. 1.1.3. Аналіз рецептурного складу аналогу та технологічного процесу виробництва мякого морозива. 1.1.4. Вплив основних технологічних чинників на функціонально-технологічні властивості основної сировини продукту-аналогу під час етапу технологічного процесу/технологічної операції. 1.1.5. Визначення основних шляхів удосконалення рецептурного складу 1.2. Організація експериментальних досліджень 1.2.1. Об’єкт, предмет і матеріали досліджень. 1.2.2. Методи досліджень. 1.3. Розробка нових технологій. 1.3.1. Розробка проекту нової технології заданої продукції у сучасних умовах. Аналіз рецептурного складу, технологія виробництва. 1.3.2. Проведення технологічних досліджень. 1.3.3. Розробка технологічної карти на морозиво м’яке «Дієтичне» Технологія приготування 2.1. Розробка виробничої програми підприємства 2.1.1. Розрахунок кількості відвідувачів. 2.1.2. Визначення кількості страв за день 2.1.3. Розробка асортименту продукції 2.2. Розрахунок сировини 2.3. Розрахунок складської групи приміщень 2.3.1. Обґрунтування часу роботи підприємства 2.3.2. Розрахунок та підбір технологічного обладнання 2.3.4. Розрахунок та підбір допоміжного обладнання. 2.4. Визначення площі цеху. 2.5. Організація роботи підприємства 2.6. Розрахунок техніко-економічних показників Розділ 3 Охорона праці на підприємстві. Висновки Список рекомендованих джерел

Висновок

За допомогою огляду літератури, в якому розглянута загальна характеристика страв, розроблена принципова схема технологій приготування та аналіз рецептурного складу, було виявлено можливості удосконалення технології виробництва сумішей для морозива. Для покращення харчової цінності було запропоновано зробити суміш з додавання цукрозамінника. Розроблено новий вид сумішей для морозива. При розробці фірмової страви був змінений вміст складових компонентів, а також часткова їх заміна. Завдяки яким значно змінилася ситуація щодо харчової цінності фірмової страви. За допомогою визначення хімічного складу здійснювалось порівняння страви аналогу та фірмової страви. Було виявлено, що фірмова страва менш калорійна та має покращену харчову цінність.

В даному проекті здійснено всі необхідні розрахунки для проектування кафе. Робочі місця організовані відповідно до технологічного процесу. Раціональне розміщення устаткування, підготовка робочих місць, а також оснащення необхідним інвентарем, забезпечує безперебійне виконання роботи. Дане кафе є спеціалізованим вузьконамправленим виробництвом.

Підрахована загальна вартість будівництва кафе (933 830грн.), що служить підставою для виділення капітальних вкладень, фінансування будівництва даного об'єкту.

В розділі охорона праці та навколишнього середовища наведені заходи з охорони праці відповідно до нормативних документів, що передбачені для даного проекту.

Рекомендації

Встановлення апарату для реалізації гарячих напоїв – чай, кава, какао.

Реалізація газованих та негазованих напоїв.

Збільшення кількості посадочних місць

Удосконалення та збільшення асортименту продукції

Коментар модератора

53 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?