Курсова робота «Характеристика підприємства автосервісу», 2011 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 23.06.2011 17:16 · від dimasikololo · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Характеристика підприємства автосервісу 4 1.1. Цілі автосервісу 4 1.2. Типи підприємств автосервісу. Види СТО за потужностями 4 1.3. Характеристика виробничих приміщень та функціональних зон (іміджева, клієнтська і виробнича зони) 8 1.4. Вимоги до зовнішніх функціональним зонам 11 1.5. Вимоги до організації підрозділу з продажу автомобілів 13 1.6. Вимоги до організації підрозділу з продажу запасних частин і аксесуарів 15 1.6.1. Відділ продажу запасних частин 15 1.6.2. Відділ продажу аксесуарів 17 1.7. Вимоги до організації столу замовлень автосервісу 17 1.8. Вимоги до організації підрозділи технічного обслуговування і ремонту автомобілів 19 1.9. Вимоги до організації ділянки з ремонту двигунів 20 1.10. Вимоги до організації ділянки по ремонту паливної апаратури 22 1.11. Вимоги до організації ділянки по заміні масла 26 1.12. Вимоги до організації мийки 27 1.13. Вимоги до організації складів 30 2. Вимоги до організації мийки на прикладі підприємства ТзОВ «Колор Автопарк» 32 Висновки 42 Список використаної літератури 44

Висновок

Сфера послуг у наш час є одним із важливих галузей народного господарства покликаної задовольняти індивідуальні запити, й потреби країни у різні види послуг. Сфера послуг, як галузь економічної діяльності є сукупність організацій, завдання яких – надання різноманітних платних послуг за індивідуальним замовленням населення.

Отже, сфера послуг вирішує найважливіші соціально-економічні завдання й його значення у суспільства зростає.

Однією з видів таких послуг є послуги автосервісу.

Процес надання підприємством автосервісних послуг складається з трьох взаємозалежних елементів: прийом замовлень послуг від населення, виконання замовлень, реалізація послуг.

Прийом замовлень від населення – це початкова стадія процесу надання послуг. Він охоплює визначення складу послуги. На даній стадії виконується ряд операцій технологічного характеру, які значною мірою впливають на подальший процес виробництва.

Безпосереднє виробництво, організація якого значною мірою визначається характером виконуваних послуг.

Заключна стадія процесу надання підприємством автосервісних послуг – реалізація замовлень, доведення послуг до споживача. Однією з особливостей, властивих підприємствам сфери обслуговування, що вони теж мають безпосередні контакти з споживачем в наданні послуг; у процесі діяльності здійснюють як виробничі, так і торгові функції.

Розвиток автосервісних підприємств є обов’язковою умовою ефективності торгівлі на внутрішніх ринках країни і головним фактором фінансового успіху в цій роботі. Інтенсивне обслуговування після продажу в Японії, Франції, Великобританії, США та в інших країнах підтверджує, що сервісне обслуговування є важливою статтею прибутків і основним критерієм розвитку бізнесу на зовнішньому ринку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?