Реферат «Характеристика та особливості методів визначення економічної ефективності інвестицій в інноваційну діяльність», 2009 рік

З предмету Іноваційний менеджмент · додано 17.06.2011 09:27 · від derina · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Види методів визначення економічної ефективності інвестиційних проектів 4 2. Прості методи 4 3. Дисконтовані методи 5 4. Методи керованих грошових потоків 15 4.1. Метод "дерева рішень" 15 4.2. Метод сценаріїв 16 4.3. Моделювання Монте-Карло 17 4.4. Аналіз чутливості 18 5. Методи моделювання 19 6. Методи оцінювання реальних опціонів 19 7. Метод бального оцінювання 20 8. Метод мережевого планування 20 Висновок 22 Список використаних джерел 23

Висновок

Таким чином, можна зробити висновок, що потреба в отриманні попередніх достовірних результатів від здійснення інвестиційно-інноваційної діяльності стимулювала розробку значної кількості підходів до визначення економічної ефективності.

Розглянуті в даному рефераті методи є основними при обчисленні економічної ефективності інвестицій в інноваційну діяльність, однак, всі вони мають певні обмеження і можуть застосовуватись за певних умов, основною з яких є ступінь невизначеності економічної ситуації.

За визначеності майбутніх подій кращі результати дають прості та дисконтовані методи. Однак, за умов невизначеності більш оптимальними є методи математичного моделювання, які можуть давати за наявності кваліфікованого персоналу, досить точні результати.

Перспективним вважається подальша розробка і вивчення можливостей практичного застосування методів оцінювання реальних опціонів до обчислення економічної ефективності інвестицій в інноваційну діяльність у високотехнологічних галузях економіки, яким притаманна значна невизначеність щодо кінцевих результатів та інвестиції в яких, в більшій мірі, є необоротними, що на відміну від більшості вище розглядуваних методів буде давати змогу впливати на хід інвестиційно-інноваційної діяльності.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?