Реферат «Екологічно чисті двигуни як крок в напрямку сталого розвитку», 2011 рік

З предмету Автомобілі · додано 17.06.2011 09:17 · від derina · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Історія виникнення сталого транспорту 4 2. Сучасний стан та напрями розробок екологічно безпечних двигунів 6 2.1. Електричний привід 8 2.2. Гібридний привід 10 2.3. Приводи на водневому ДВЗ та паливних елементах 15 2.4. Привід на стиснутому повітрі 17 2.5. Двигун Стірлінга 18 2.6. Біологічне паливо 18 3. Урядові плани по переходу на екологічно безпечні двигуни 20 4. Перспективи автомобілів з екологічно безпечними двигунами в Україні 21 Висновки 23 Список використаних джерел 24

Висновок

В рефераті було розглянуто основні світові розробки в напрямку екологічно чистих двигунів.

До найбільш перспективних варіантів екологічно безпечних двигунів відносяться електричні приводи, гібридні автомобілі, водневий привід, повітряні двигуни та робота на біопаливі.

Кожна з цих моделей має свої недоліки та переваги, однак найбільшого розповсюдження, зважаючи на урядові плани, набувають електричні, водневі та гібридні двигуни.

Эксперти прогнозують прискорення зростання ринку гібридних авто, який через двадцять років може скласти 20% від спільного ринку авто, що продаються. Згідно прогнозу японської аналітичної компанії Yano Research Institute світовий ринок гібридних автомобілів до 2015 р. виросте до 5,37 млн. ед., при цьому в 2005 р. його об’єм складав всього 320 тис. од.

На сьогоднішній день вже налагодили серійне виробництво гібридів компанії Toyota, Mercedes-Benz, BMW, Honda, Hyundai, Mazda, Ford, General Motors і Renault

Популярності гібридів в розвинених країнах сприяє ухвалення ряду законів, які вводять обмеження на викиди в навколишнє середовище.

В Україну докотилася мода на гібридні автомобілі. І якщо до сих пір нам пропонували лише преміальні авто з бензо-електричними установками, то в 2010 році почала формуватися пропозиція й на більш дешевші моделі. Навесні на український ринок вийшла Toyota Prіus з ціною від 286 750 грн. та Honda - від 274 720 грн..

Основними перепонами розширенню попиту на автомобілі з екологічно безпечними моделями двигунів виступає: висока вартість, відсутність необхідної інфраструктури обслуговування автомобілей, особливості менталітету українців, відсутність державної політики в галузі екологічного спрямування.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?