Курсова робота «Організація та оплата праці в комплексній бригаді», 2009 рік

З предмету Економіка праці · додано 11.06.2011 19:47 · від ДарьяДарья · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Вихідні дані до проекту 5 Розділ І. Аналіз базової схеми виконання автомобільних перевезень 6 Розділ ІІ. Розрахунок норм виробітку водія при використанні запропонованої схеми перевезень вантажу 9 Розділ ІІІ. Аналіз запропонованої схеми виконання навантажувальних робіт 11 Розділ ІV. Розрахунок кількості транспортних засобів та водіїв 16 Розділ V. Розрахунок кількості виконавців навантажувальних робіт 17 Розділ VI. Дослідження впливу нормоутворюючих факторів на норми праці 18 Розділ VIІ. Розробка раціональної схеми виконання розвантажувальних робіт 24 Розділ VIIІ. Розрахунок складу комплексної бригади 25 Розділ ІX. Розрахунок відрядних розцінок водія автомобіля та виконавців навантажувально -розвантажувальних робіт 26 Розділ X. Розрахунок комплексного заробітку бригади 30 Розділ XІ. Розробка графіків звітності водіїв автомобілів 31 Розділ XIІ. Розрахунок показників ефективності впровадження пропозицій по вдосконаленню організації праці 32 Висновки 34 Використана література

Висновок

В ході даної курсової роботи була розглянута існуюча схема організації процесу перевезень та виконання н/р робіт та був розроблений проект організації та оплати праці в комплексній бригаді.

При розробці проекту були внесені певні зміни до базової схеми:

- Здійснення механізації ручних робіт (частково) та ручної праці з використанням простих механізмів (візків) повністю замінивши її механізованою, придбавши автонавантажувачі вантажопідйомністю 1т.

- Використовувати про н/р роботах піддони вантажопідйомністю 1т (маса підйому 0,8т)

- Стимулювання праці працівників, догляд за механізмами.

При впровадженні запропонованої схеми відбулось скочення к-ті автомобілів на 3 одиниці, на 6 кранів, але потрібно придбати 5 автонавантажувачів. Візки більше не будуть використовуватись. Дана схема дасть можливість у більше, ніж 2 рази скоротити кількість працюючих та одночасно підняти заробітню плату працівникам, що залишаться, що не вплине на бюджет підприємства. Тобто, за рахунок економії на заробітній платі та капіталовкладеннях отримуємо значний позитивний економічний ефект, що свідчить про те, що розроблений проект є більш ефективнішим, ніж базовий. Отже запропоноване вдосконалення схеми перевезень та виконання н/р робіт є економічно виправданим та доцільним.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?