Курсова робота «Формування комплексу маркетингу підприємства», 2010 рік

З предмету Маркетинг · додано 11.06.2011 12:59 · від Mr.V · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. Розділ 1. Аналіз ринку. Розділ 2. Дослідження смаків та уподобань споживачів. Сегментування ринку. Розділ 3. Розроблення концепції товару та визначення його характеристик. Розділ 4. Визначення оптимальної ціни на товар на підставі виконання пробного маркетингу. 4.1. Визначення взаємозв’язку між ціною і попитом. 4.2. Розрахунок оптимальної ціни, за якої фірма отримає максимальний прибуток. Розділ 5. Формування оптимальних каналів розподілу товару. Розділ 6. Планування кампанії з просування товару. Висновки. Список використаної літератури.

Висновок

Завдяки виконанню даної роботи ми закріпили знання з маркетингу, практично застосували його основи під час створення власної компанії.

В цій роботі ми провели аналіз ринку, провели класифікацію даної потреби(ноутбуки) за матрицею класифікації індивідуальних потреб в на сучасному ринку. Провели дослідження смаків та уподобань споживачів розробивши анкети та провівши анкетування. Використовуючи результати анкетування, ми сегментували ринок і позиціонували на ньому товар. Далі ми розробили товар, з описанням його за допомогою трирівневої системи Ф. Котлера та нашу товарну марку. Визначили взаємозв’язок попиту і ціни після чого зробили висновки про цінову стратегію яку компанія використає на ринку. Розрахували такі важливі показники, як оптимальну ціну – 1159 у.о., оптимальний збут – 790 од., собівартість – 558 у.о. максимальний прибуток – 474151 у.о. та критичний обсяг виробництва – 128 у.о.. Проаналізували залежність між собівартістю одиниці продукції та загальним випуском продукції, визначили еластичність попиту на наші ноутбуки(1,2). Сформували оптимальні канали розподілу. Розподілили функції між виробником і посередником. Провели планування кампанії по просуванню товару, розробили лотерею.

Дотримання викладених у роботі стратегій приведе до позитивних результатів і зростання нашої фірми.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали