Курсова робота «Формування управлінської команди», 2009 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 10.06.2011 09:08 · від Діна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ 1. Особливості і функції управління 5 1.1. Визначення управління 5 1.2. Основні Функції управління 6 1.3. Горизонтальний поділ праці. Підрозділи 7 1.4. Вертикальний поділ праці. Рівні керівництва 8 1.5. Управління за допомогою комітетів 10 1.6. Принципи делегування повноважень 12 РОЗДІЛ 2. Теоретичні аспекти формування управлінської команди 16 2.1. Планування потреби в персоналі 16 2.2. Залучення кандидатів на роботу в організацію 19 2.3. Оцінка кандидатів при прийомі на роботу 24 2.4. Методи оцінки персоналу 27 РОЗДІЛ 3. Формування управлінської команди за допомогою рекрутингової компанії NAWIGATOR® 29 3.1. Коротко про компанію NAWIGATOR® 29 3.2. Професійний підбір персоналу за технологією Рекрутинг повного циклу від компанії НАВІГАТОР 32 3.3. Аналітичний рекрутинг. Технологія пошуку і відбору персоналу.34 Загальні висновки 36 Література 37

Висновок

За останні роки різноманітні підприємства почали надавати більше уваги питанню формування управлінської команди. Причин цього є кілька:

1. Повністю вичерпали себе старі адміністративні форми управління персоналом, і це примусило багатьох шукати прийоми, методи роботи з людьми іметоди оцінки персоналу.

2. Перехід на господарський розрахунок і сомоокупність примусив шукати нові ресурси і резерви. В цих умовах багато хто звернув увагу на ефективне використання не тільки матеріальних, але і людських ресурсів як важливого фактора підвищення рівня виробництва і послуг.

3. В країні розвивається ринок праці. З'явилися можливості відбору, необхідність в пошуку кваліфікованих кадрів, їх оцінці і інші елементи ринкового підходу до управління персоналом. З'явилося багато компаній які займається пошуком, відбором, навчанням і оцінкою персоналу.

5. Багато підприємств і фірм накопичили позитивний досвід роботи з персоналом, що дає надію на суттєвий прогрес в формуванні робочих місць і в справі використання людських ресурсів.

Саме персонал зараз являється однією з найголовніших запорук успіху будь-якого підприємства, проте для того, щоб повністю використовувати його потенціал необхідно оволодіти мистецтвом управління персоналом. Побудова ефективної системи управління персоналом, раціональне формування управлінської команди, вдалий вибір концепції, методів та стилю управління, вигідний поділ праці, знання функцій управління, правильне делегування повноважень, все це проектується на результат діяльності підприємства та отримання ним прибутків.

Отже для того, щоб створити дієву систему менеджменту на підприємстві, розробити власну фірмову філософію управління персоналом, слід виходити з професіоналізму рекрутингових агенств та з досвіду провідних світових компаній, а крім того накопичувати власний досвід роботи з українськими працівниками.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?