Курсова робота «Розробка комплексу маркетингу для фірми "MINUTE"», 2008 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 09.06.2011 11:53 · від vetal · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ 1. Аналіз ринкових можливостей і вибір цільових сегментів. 4 Розділ 2. Розроблення товару.19 Розділ 3. Ціноутворення.24 Розділ 4. Організація збуту продукції.28 Розділ 5. Комунікаційна політика.31 Висновки.34 Список використаної літератури.35

Висновок

Таким чином, у даній курсовій роботі було проведено ґрунтовне дослідження в розрізі комплексу маркетингу для фірми «Glük». Прийнято ряд управлінських рішень в сфері основних маркетингових політик: товарної, цінової, розповсюдження та стимулювання. Зокрема проведено детальний аналіз ринкових можливостей, результати якого послужили основою рішення про створення ТЗоВ по виробництву наручних годинників. Розроблена товарна політика включає:

формування широкого асортименту товарів,

створення товарної марки, яка відрізняє товар фірми «Glük» від ринкових аналогів.

Цінова політика фірми орієнтована на збільшення частин ринку та базується на створенні моделі ціноутворення, що орієнтується на попит, яка є легкою в застосуванні та розумінні. Фірмою планується формування стратегій цінових переваг у поєднанні із стратегією незаокруглених цін. Це дасть можливість захопити певну частину на ринку і ефективно реагувати на зміни в конкурентному середовищі.

Збутова політика фірми передбачає застосування нульового каналу розподілу. Планується створити мережу фірмових магазинів в регіоні. Також проведено аналіз беззбитковості, згідно якого критичною точкою самоокупності є обсяг в 113 шт.

Комунікаційна політика фірми зорієнтована на активну рекламну кампанію із розміщенням рекламних звернень у газетних виданнях, на радіо і застосування зовнішньої реклами. Планується у перспективі застосувати елементи прямого маркетингу шляхом розсилки фірмових каталогів із продукцією фірми «Glük».

Отже, концепція маркетингу, як форма виробничо-комерційної діяльності, повинна забезпечити пристосування фірми до умов внутрішнього та зовнішнього ринків, враховувати особливості поточної ситуації. Саме маркетинг може підвищити ефективність функціонування підприємств в умовах жорстокої конкурентної боротьби на ринку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?