Реферат «Літературна Одеса», 2008 рік

З предмету Література · додано 01.06.2011 15:08 · від Анна · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Літературна Одеса ХІХст. 2. Літературна Одеса на початку ХХст. 3. Літературна Одеса в дні війни та в другій половині ХХст. Висновок Література

Висновок

Огляд й аналіз зібраних (і ще далеко не повних) матеріалів дає підстави стверджувати, що Одеса посіла місце важливої, складної та суперечливої „ніші” в житті й творчому розвитку, художніх досягненнях значної кількості письменників, що вони репрезентують різні національні культури. Одеса і Одесщина були місцем не тільки полікультурним, але й поліписьменницьким, хоча це (поліписьменницьке єство міста) складалося поступово і досить драматично.

З Одесою перепліталися долі багатьох діячів літератури – письменників скромного й непересічного хисту, тих, хто увійшли до історії художнього слова, відігравали важливу чи визначну роль у літературному процесі, й тих, хто рідко згадується або й узагалі забуті літературознавцями. З історією Одеси перепліталися життєві й творчі шляхи письменників різного художнього масштабу й значення, проте усі вони рівні в тому, що своїми долями „виписували” літературну культуру міста, своїми творами акцентували й змальовували його образний колорит.

У цьому дослідженні відзначені й репрезентовані постаті, які, по-перше, народилися в Одесі, а по-друге, своїм перебуванням увиразнили й збагатили літературну історію міста.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?