Курсова робота «Математико-статистичний аналіз (практика)», 2008 рік

З предмету Економетрія · додано 01.06.2011 23:09 · від Yulia · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Організаційно-економічна характеристика СТ „Боровик” 5 2. Математико-статистичний аналіз виробництва 17 3. Математико-статистичний аналіз попиту, стану ринку й обсягу виробництва 21 4. Математико-статистичний аналіз виробничого потенціалу 24 5. Математико-статистичний аналіз витрат 27 6. Математико-статистичний аналіз фінансового стану підприємства 32 7. Прогнозування показників виробництва 35 8. Прогнозування обсягу виробничого потенціалу підприємства 35 9. Прогнозування фінансових результатів діяльності підприємства 36 10. Охорона праці 37 Висновки 40 Список використаної літератури 42

Висновок

Зробивши математико – статистичний аналіз таких такої сфери діяльності, як: аналіз виробництва; стану ринку; виробничого потенціалу витрат; фінансового стану підприємства та спрогнозувавши основні показники діяльності підприємства зробимо висновки щодо його діяльності.

Метою діяльності СТ ”Боровик” є отримання прибутку, шляхом задоволення суспільних потреб в товарах і послугах.

Предметом діяльності Товариства є:

- виробництво, збереження та переробка сільськогосподарської продукції;

- реалізація сільськогосподарської продукції;

- організація та надання послуг виробничого та невиробничого характеру населенню, підприємствам та організаціям;

- здійснення гуртової, роздрібної, комісійної, виїзної торгівлі та бартерних операцій товарами народного споживання, продукцією виробничо-промислового призначення, власного виробництва, інших виробників, а також імпортного;

- організація громадського харчування;

- ведення зовнішньоекономічної діяльності, торгово-господарської діяльності, в якості імпортера та експортера товарів споживання та технічного призначення відповідно до чинного законодавства України;

- створює спільну виробничу діяльність з підприємствами і організаціями споживчої кооперації, промисловими підприємствами та іншими суб’єктами господарської діяльності, включаючи іноземних виробників та фірм;

- бере участь у створенні спільних, дочірніх підприємств і об’єднань, як на території України, так і за її межами;

- за рахунок власних коштів командирує працівників СТ для участі в переговорах з виробничих і комерційних питань на міжнародних ярмарках і здійснює іншу діяльність згідно з законодавчими актами і Статутом.

- вирішення питань виробничого, соціального розвитку підприємства та матеріально-технічного забезпечення власного виробництва.

Ціллю діяльності є забезпечення стабільного виробництва, збереження, переробки і реалізації сільськогосподарської продукції.

Проаналізувавши підприємство та зробивши прогноз основних показників діяльності можна зробити висновок що підприємство знаходиться у непоганому становищі: за даними прогнозу очікується збільшення показника продуктивності праці до 33,64 за рахунок збільшення обсягу виробництва до 709,08 та збільшення чисельності працівників до 22 чоловік. На жаль, рентабельність продукції впаде до 53,24%, збільшиться виручка від реалізації до 23853,48 тис. грн. і собівартості продукції до 12386,18 тис. грн.. Також на підприємстві розраховуються і прогнозні дані по обсягу виробничого потенціалу підприємства. Проведені показники свідчать: відбудеться збільшення фондовіддачі до 0,0122 за рахунок зменшення вартості основних фондів до 25328,4 тис.грн., та збільшення обсягу товарної продукції до 297,64. Проаналізувавши та спрогнозувавши фінансових результатів діяльності підприємства, адже саме від них залежить подальша доля самого підприємства.

Очікується зменшення показника ліквідності підприємства до 1,67 за рахунок збільшення балансового прибутку до 21586,58 тис. грн. та незначного збільшення собівартості до 12386,18 тис. грн. Прогнозується зменшення показника загальної ліквідності з 0,87 до0,03 за рахунок зменшення балансового прибутку до 4165,02 та збільшення поточних зобов’язань з 4744 до 5878,47 тис. грн..

Становище, що спостерігається є негативним, але не критичним і вимагає виправлення. Тому СТ „Боровик” має науково-технічний потенціал для стабільного розвитку та функціонування.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?