Курсова робота «Оцінка сучасного інтеграційного процесу регіону Балтійського моря», 2008 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 28.05.2011 20:37 · від meganfoxx · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Резюме 3 Вступ 4 1. Теоретичні підходи до визначення інтеграційних процесів в Балтійському регіоні 5 1.1. Особливості економіки країн регіону 8 1.2. Вплив світової фінансової кризи на стан економіки країн РБМ 10 Висновок 11 2. Міжнародні організації як регулятор інтеграційних процесів в регіоні 11 2.1. Міжнародні організації, що впливають на розвиток співробітництва у регіоні Балтійського моря 11 2.2. Програми міжнародних організацій щодо економічного розвитку країн 14 Висновок 17 3. Інтеграційні відносини Балтійського регіону з Україною 18 4. Проблеми на шляху інтеграції країн РБМ та ймовірні шляхи їх вирішення 20 4.1. Глобальні проблеми інтеграційного розвитку регіону 20 4.2. Перспективи інтеграційного розвитку регіону Балтійського моря 25 Висновки 30 Список використаної літератури 33 Додатки 34

Висновок

Таким чином, з поглибленням глобальних політичних та економічних інтеграційних процесів значення регіонального співробітництва стає все більш важливим. Регіон Балтійського моря в Європі став одним з найбільш динамічних регіонів з великим економічним і політичним потенціалом, стратегічне значення якого зросло з розширенням ЄС і НАТО.

У містах Балтійського регіону знаходяться штаб-квартири 15 % великих транснаціональних корпорацій. Регіон Балтіського моря за загальними показниками не є економічним центром Європи. Це багато в чому визначається низькими показниками виробництва на душу населення у східній частині регіоні. Однак економіки країн регіону ростуть швидше, ніж в середньому по ЄС. У порівнянні з іншими регіонами Європи і світу, РБМ займає провідні показники за рівнем освіти, кількістю зайнятих і інвестицій, залучених в дослідження і розробку, що призвело до формування деяких провідних наукових і технологічних кластерів в багатьох сферах знань.

Унікальною рисою регіону Балтійського моря є важливість всіх видів транспорту (за невеликим виключенням для внутрішніх водних шляхів) для транспортної системи регіону, що не є характерним для жодного регіону Європи. Ця транспортна система, однак, працює дуже незбалансовано на території регіону, з низькою щільністю на Півночі і істотно більш високою щільністю у південному напрямку.

Іншою відмінною рисою регіону є знаходження Балтійського моря прямо в центрі території, що стає одночасно і бар’єром, і сполучаючою ланкою співробітництва. Балтійське море – важлива транспортна артерія, особлива морська економічна зона і важлива зона відпочинку і туризму.

Україна тісно пов'язана з країнами Балтії від самого початку свого існування. В Україні дуже поширена думка про те, що розвиток окремих балтійсько-чорноморських транспортних коридорів (Одеса-Броди-Ґданськ, Одеса-Київ-Вентспілс, Львів-Ельбльонг), що проходять по території України – це гарантія європейської інтеграції України та її економічної безпеки. Український уряд переконаний, що Україна повинна бути повноправним учасником євроінтеграційних структур, зокрема тих, у яких уже присутні її північні та східні сусіди (Росія, Білорусь). Закріплення статусу України як балтійської держави (що не суперечить її чорноморському статусу) дає можливість стати членом провідних організацій регіональної співпраці Балтійської Європи та надійно захищати стратегічні інтереси України.

Загальні проблеми, з якими стикаються країни РБМ, пов’язані з глобальними тенденціями соціально-економічного розвитку і екології, які негативно впливають на територіальний розвиток. Наприклад, забруднення морського середовища Балтії, викликане інтенсивним скиданням неочищених вод, нітратів і фосфатів, в результаті чого порушується біорозмаїття морського середовища. Але головне, слід більш активно розвивати економічну інтеграцію і співпрацю між країнами регіону. Транспортні інфраструктури як між 8 країнами регіону, так і з «рештою Європи» дуже слабо розвинені. Інша проблема – «енергетична ізоляція» країн східної Балтики: Литви, Латвії та Естонії в плані постачання енергоресурсами: ці країни до цих пір знаходяться у «електро-системних» зв'язках з колишнім Союзом. Нарешті, все більш зростаючі танкерні потоки в морських, а також контейнерних перевезеннях, сприяють збільшується числа аварій і розливів нафти. Значна різниця на рівні соціально-економічного розвитку між західними і східними країнами, відсталий розвиток сільських районів – головні слабкі місця процесу інтеграції і територіального зближнення країн Балтійського регіону.

Для розвитку регіону і уникнення глобальних проблем в рамках ЄС діє програма розвитку регіону Балтійського моря на 2007-2013 рр. Стратегічною метою програми є посилити розвиток для побудови стійкого, конкурентоспроможного і територіального інтеграційного регіону Балтійського моря шляхом сполучення потенціалів через кордони. Як частина Європи, регіон Балтійського моря має стати для його жителів кращим місцем для інвестицій, роботи і життя. Програма сприяє підвищенню соціально-економічної конкурентоспроможності регіону на основі знань і ноу-хау, а також його подальшої територіальної інтеграції. За програмою визначено основні пріоритетні напрямки розвитку інтеграційних процесів регіону, а саме: розвиток інновацій, покращення доступу, ефективне управління ресурсами Балтійського моря, підвищення конкурентоспроможності міст і регіонів Балтійського моря.

Всі чотири пріоритета взаємопов’язані. Перший пріоритет пов’язан з людськими ресурсами і орагнізацйними перевагами спільноти Балтійського регіону як перщочергової умови для застосування сучасних знань в економіці. Для того щоб успішно розповсюджувати знання і досвід по всьму регіоні Балтіського моря, необхідна транспортна інфраструктура, що забезпечує доступ товарів, посліг, капіталів та інформації, як це закладено у другому пріоритеті. З точки зору географії, інновації зосереджуються в зручно досяжних місцях і зонах розвитку, що сполучають великі міста. Інновації, що концентруються у великих містах, і комунікаційні зв’язки між містами, так само як і з сільським оточенням з його природним і культурним надбанням, впливають на регіональну і національну конкурентоспроможність (четвертий пріоритет). І, нарешті, Балтіське море, на яке направлений третій пріоритет, виконує одночасно і сполучаючу, і роз’єднувальну роль в контактах різних районів регіону. Тендітна стійкість моря залежить від екологічно вірних транспортних рішень, інноваційного підходу в галузях промисловості, зв’язаних з морем, мудрим керівництвом прибережними і морськими територіями, на яких, завдяки природному і культурному потенціалу, активно розвивається туризм та інші види діяльності.

Така комбінація надає регіону переваги на світовій конкурентній арені для отримання інвестицій і високоякісних ресурсів, таких як робоча сила та ноу-хау. Особливо людський капітал повинен стати основним надбанням РБМ у порівняні з іншими європейськими регіонами.

Розвиток інфраструктури, людського капіталу і посилена економічна та інвестиційна інтеграція розглядається, на теперішній час, як головні фактори посилення регіональної конкурентоспроможності регіону Балтійського моря, економічного зростання, і, як результат, створення робочих місць і покращення благоустрою.

На сьогодні Балтійський регіон є найбільш розвинутим та інноваційним регіоном у світі, який водночас зберігає високі темпи подальшого економічного зростання. Наявність численних сучасних морських портів, розвинутої виробничої інфраструктури, багатопрофільної промисловості, оснащеної сучасною технологією, і, що найважливіше, потужного інтелектуального потенціалу в державах Балтійського моря робить цей регіон одним з найперспективніших в міжнародному поділі праці.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?