Курсова робота «Формування фінансових ресурсів та управління виручкою, прибутками і фінансовою стійкістю компанії Сузукі Мотор», 2010 рік

З предмету Автомобілі · додано 28.05.2011 20:25 · від meganfoxx · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Характеристика господарської діяльності, аналіз фінансового стану компанії «Suzuki Motor» 4 1.1. Загальна характеристика компанії «Suzuki Motor » 4 1.2. Аналіз фінансового стану, зокрема прибутковості і рентабельності компанії «Suzuki Motor » 14 2. Формування фінансових ресурсів та управління виручкою, прибутками і фінансовою стійкістю компанії «Suzuki Motor » 39 2.1. Формування та оцінка кореляційно-регресійних моделей для вироблення ефективного управління виручкою, прибутками і фінансовою стійкістю компанії «Suzuki Motor» 39 2.2. Формування фінансових ресурсів за рахунок здійснення ефективного управління виручкою, прибутком і фінансовою стійкістю компанії 45 Висновки 48 Список використаної літератури 49 Додатки 50

Висновок

Протягом уже 100 років компанія Suzuki пропонує бездоганне поєднання надійності, стилю і функціональності, втілене у своїй продукції. Перевірені часом конструктивні рішення і турбота про безпеку власників і навколишнього середовища лежить в основі стоврення транспортних засобів Suzuki.

Більшість автомобілів Suzuki – легкі, компактні і достатньо дешеві легкові і вантажнопасажирські моделі, призначені для масового покупця. По всьому світі корпорація Suzuki випускає і продає близько 1,8 млн автомобілів щороку, по загальній їх кількості утримуючи 11-е місце в світі і 5-е в Японії, небагато поступаючись Mitsubishi, але випереджуючи такі відомі марки, як BMW, Mersedes. Мотоцикли Suzuki користуються заслуженою популярністю у всому світі – їх обирає більше 2 млн покупців кожен рік.

У новому тисячолітті в двохколесному, чотирьохколесному секторі і на воді Suzuki намірений продовжувати традиції технологічних нововведень і відповідати на вимоги своїх клієнтів, яким необхідні унікальний дизайн, надійність і гарні характеристики.

Таким чином, пройшовши відносно недовгий шлях від створення свого першого автомобіля до теперішніх часів, японська компанія Suzuki Motor стала відомим по всьому світі виробником ефективних, універсальних і довговічних автомобілів, придбала свій неповторний стиль і заслужила всезагальне визнання. І по сьогоднішній день Suzuki продовжує створювати свою продукцію і прагнути до нових горизонтів технічної творчості.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?