Курсова робота «Сучасний стан та перспективи розвитку книжкового ринку в Україні», 2009 рік

З предмету Маркетинг · додано 25.05.2011 13:30 · від Соколюк Артем · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Теоретичні основи методів продажу товарів в магазині 5 2. Сучасний стан та особливості книжкового ринку, його структура 14 3. Оцінка та аналіз факторів, що впливають на формування товарного асортименту в ТОВ «Орфей-Україна» 19 4. Правове регулювання книжної торгівлі 28 Висновки 30 Список використаних джерел 33

Висновок

Отже, підводячи підсумки, можна зазначити, що протягом досліджуваного періоду на обсяги та структуру товарного асортименту здійснювали вплив ряд зовнішніх та внутрішніх факторів. Однак, кількісно оцінити вплив кожного з них досить складно, тому аналіз факторного впливу здійснювалася лише по основним чинникам, які піддаються кількісній оцінці. Найбільш суттєвими зовнішніми факторами, що здійснювали вплив на товарний асортимент, є макроекономічна ситуація в Україні та стан конкуренції і пропозиції на ринку туртоварів. Зниження ефективності використання внутрішнього трудового та майнового потенціалу підприємства спричинило зниження обсягів реалізації продукції в 2007 році, що виражає негативний характер впливу внутрішніх факторів на розвиток діяльності підприємства.

В результаті проведеного дослідження ми можемо сформулювати наступні висновки та пропозиції:

1) Конкурентне середовище – це сукупність умов та факторів впливу конкурентів на діяльність досліджуваного підприємства. Якщо проаналізувати тип конкуренції на ринку товарів книжної торгівлі, то за кількістю компаній представлених на ньому та різноманітністю їх діяльності цей ринок можна віднести до ринку монополістичної конкуренції.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?