Курсова робота «Бізнес-план створення малого підприємства по наданню грузо-вантажних послуг»

З предмету Планування, бюджетування · додано 20.05.2011 13:54 · від Юля · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Резюме 1. Опис підприємства 2. Опис галузі 3. Опис продукції 4. Опис виробництва 5. План персоналу 6. Календарний план 7. Фінансовий план 8. Ризики проекту Висновки Список використанної літератури Додатки

Висновок

Вході вконання курсової роботи ми розробили бізнес-план малого підприємства, яке надає грузо-вантажні послуги. Визначили сму грошових коштів необхідних для створення підприємства: власних – 400 тис. грн та позикових – 300 тис. грн,описали послуги,які буде надавати підприємство. Також створили організаційну структуру підприємства, яка складається з таких відділів: бухгалтерія, відділ правової роботи, відділ кадрів, відділ комерційної роботи, відділ автоперевезень та технічного обслуговування, відділ логістики та обслуговуючий персонал. Персонал підприємства складає 53 чоловіка,з них: 19 управлінців та спеціалістів та 34 робітника. Описали основних конкурентів компанію „Гюнсел” та „Інтертранс” та визначили їх слабкі та сильні сторони.

Основними споживачами послуг є фірми, підприємства, які не мають свого власного автотранспорту для перевезення продукції також населення різного рівня доходу.

Тривалість виконання робіт по створенню нового підприємства складає 125 днів, кількість виконавців – 21 чоловік.

У фінансовому плані ми розрахували найоптимальніші обсяги продажу послуг, що дозволяє вже на другому році отримати прибуток у розмірі 106,7 тис. грн, а за п’ятий рік отримати чистий прибуток у розмірі 2506,85 тис. грн.

Також ми розрахували основні показники ефективності проекту, а саме:

чиста сучасна вартість проекту дорівнює 994,42 тис.грн, індекс прибутковості - 2,5, дисконтований період окупності складає 1 рік, внутрішня норма прибутковості - 54%, а модифікована внутрішня норма прибутковості – 0,39.

Також ми визначили ризики майбутнього проекту та оцінили їх. За результатами розрахунків найбільшу оцінку отримали: велика конкуренція та зміна податкового законодавства.

Основними шляхами запобігання цих ризиків є: підвищення якісті наданих послуг, зменшення терміну виконання замовлень, забезпечення вигідних умов надання послуг для клієнтів, впровадження системи знижок для клієнтів.

Коментар модератора

Робота має повну розрахункову роботу, література, яка використовується - застаріла

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення