Курсова робота «Обґрунтування доцільності інвестиційного проекту по збільшенню випуску продукції.», 2010 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 19.05.2011 12:33 · від Лесюня · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ 1.Теоретичні основи інвестування та обґрунтування доцільності інвестиційних проектів 4 1.1. Економічна сутність та класифікація інвестицій 4 1.2. Сутність інвестиційного проекту 17 1.3. Класифікація інвестиційних проектів 20 1.4. Структура інвестиційного проекту 24 1.5. Оцінка ефективності інвестиційного проекту 27 1.6. Методика розрахунку основних показників оцінки ефективності інвестиційних проектів 27 РОЗДІЛ 2.Управління проектом на діючому підприємстві 27 2.1. Розробка календарного плану реалізації інвестиційного проекту 27 2.2. Розробка бюджету реалізації інвестиційного проекту 32 2.3. Побудова системи моніторингу реалізації інвестиційних програм.34 2.4. Обґрунтування форм виходу проекту з інвестиційної програми підприємства 35 РОЗДІЛ 3.Обгрунтування доцільності інвестиційного проекту на підприємстві 40 3.1. Сутність інвестиційного проекту та вихідні дані для розрахунку 40 3.2. Розрахунок необхідних інвестицій 41 3.3. Розрахунок чистих грошових потоків 43 3.4. Оцінка ефективності інвестиційного проекту 48 3.5. Вплив проекту на основні показники діяльності підприємства 49 Висновки 54 Список використаної літератури 55

Висновок

Провівши всі розрахунки із дослідження доцільності проекту було виявлено, що за усіма показниками проект є доцільним. Отже, за основними показниками проект вважається доцільним, оскільки >0; >1; а знаходиться в межах життєвого циклу(проект окуповується в межах життєвого циклу).

Проаналізувавши вплив запропонованого проекту на основні показники діяльності можна зробити висновок, що такі показники як: обсяг виробництва у діючих цінах, обсяг виробництва у порівняних цінах та чиста виручка від реалізації зростуть на 321,1 тис.грн (або на 0,35 %). Повні витрати та середньорічна вартість основних фондів у результаті впровадження проекту також зростуть на 852139 тис.грн та на 26,75 тис.грн відповідно, щодо чисельності промислово-виробничого персоналу то вона зменшиться на 1 чол. Загалом чистий прибуток зросте на 88,6 тис.грн.

Щодо показників ефективності то тут також вдбувається тенденція зростання, а саме: збільшення продуктивності праці на 3290 грн/чол; зростання рентабельності продажів на 0,08. Однак відбулось зменшення рентабельності активів на 0,29; зменшення рентабельності власного капіталу на 0,16 та зменшення рентабельності продукції на 10,98. Відбулось незначне зменшення витрат на 1 грн реалізованої продукції.

На підприємстві працює морально та фізично застаріла лінія, на якій випускається обмежений асортимент продукції. Якщо дану лінію замінити на нову, то з'явиться можливість збільшити випуск продукції, розширити асортимент і випускати оновлену продукцію, що має попит у населення. Загалом впровадження нової потокової лінії, на якій можливе виробництво оновленої продукції є доцільним рішенням, тому що основні показники діяльності в цілому покращилися.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?