Курсова робота «Проектування бази даних "Європейські футбольні клуби"», 2010 рік

З предмету Комп'ютери · додано 18.05.2011 20:19 · від Антонішен · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 6 1. Аналіз предметної області 7 2. Розробка універсального відношення 8 3. Обгрунтування вибору моделі даних 10 4. Розробка концептуальної схеми предметної області “ Європейські футбольні клуби” 11 5. Проектування нормалізованих відношень 13 6. Оцінка спроектованих відношень 16 7. Розробка вихідних форм 19 8. Розробка програмного забезпечення для організації та управління даними 21 8.1. Розробка схеми алгоритму для реалізації запитів 21 8.2. Обґрунтування вибору програмного забезпечення для управління базою даних 24 8.3. Основні оператори мови програмування 26 8.4. Розробка схеми алгоритму реалізації програмного забезпечення 27 Висновки 29 Список використаних джерел 30 Додатки 31 Додаток А. Інструкція користувача 32 Додаток Б. Лістинг програми 34 Додаток В. Тестовий приклад реалізації запиту 37 Додаток Г. Графічний частина 38

Висновок

Таким чином, в результаті виконання даної курсової роботи була створена база даних “Європейські футбольні клуби”. Під час виконання курсової роботи було проаналізовано предметну область з визначенням запитів. Потім на основі запитів було створено універсальне відношення, яке в кінцевому результаті було приведене до третьої нормальної форми. Провівши аналіз для бази даних, було вибрано реляційну модель даних, в якій інформація представляється у вигляді таблиць, тому що з точки зору зберігання інформації це є найбільш необхідна модель. Для роботи з реляційною моделю даних використовувалась програмне забезпечення СУБД Access 2007. Запити реалізовувались за допомогою структурованої мови запитів SQL.

Записи були представлені у вигляді екранних форм, для більш зручного керування даними та зручного інтерфейсу.

Отже, в результаті проектування бази даних стало відомо, що:

• ступінь універсального відношення дорівнює 30;

• кількість критеріїв пошуку – 2 (максимум – 3, мінімум – 2);

• потужність універсального відношення – максимум 55

• кількість сутностей предметної області – 8;

• форма нормалізації відношень – приведені до третьої нормальної форми;

• кількість вихідних форм – 14;

• кількість запитів – 9.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?