Курсова робота «Розроблення бюджетів на підприємстві в умовах зовнішньоекономічної діяльності», 2010 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 18.05.2011 18:07 · від Іван · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 1. Прогноз збуту продукції 5 2. План – графік надходження коштів за реалізовану продукцію 6 3. Виробнича програма 7 4. Кошторис прямих витрат на матеріали 8 5. Плани – графіки виплат грошових коштів за матеріали 10 6. Кошторис прямих витрат на заробітну плату 12 7. План – графік виплат грошових коштів за заробітною платою 12 8. Кошторис загальновиробничих витрат 13 9. Плани – графіки розрахунків за загальновиробничими витратами 14 10. Кошторис адміністративних витрат 16 11. Плани – графіки розрахунків за адміністративними витратами 17 12. Кошторис витрат на збут 19 13. План – графік розрахунків за витратами на збут 20 14. Бюджет доходів та витрат 21 15. Бюджет руху грошових коштів 22 16. Оновлені бюджети доходів та витрат і руху грошових коштів за рахунок підняття ціни і одержаного кредиту 23 Висновки 27 Список використаної літератури 28 Додаток А 29

Висновок

Під час виконання даного курсового проекту я формував кошториси прямих витрат на матеріали, прямих витрат на заробітну плату, загальновиробничих, адміністративних та збутових витрат ТзОВ «Підприємство» за І півріччя 2011 року. Також була розрахована ціна одиниці продукції згідно з умовами експортної поставки СРТ «Перевезення оплачене до», ціна становить 421,2 грн. При розрахунку цієї ціни були включені вартість товарів на складі товаровиробника. , витрати на транспортування, страхування, навантаження до кордону та після кордону. Також була визначена виробнича програма підприємства. Все це пішло основою для формування бюджету доходів та витрат. Для того, щоб розробити бюджет надходжень і видатків грошових коштів попередньо були розроблені плани – графіку надходжень грошових коштів за відвантажену продукцію, платежів за придбані матеріали, комплектування та сировину, виплат грошових коштів за заробітною платою, загальновиробничими, адміністративними та збутовими витратами.

Після розробки даних бюджетів я побачив що за період І півріччя ТзОВ «Підприємство» несе збиток, який за цей період зріз від 1813982,867 грн. до 5117378,036 грн.. Загальна сума збитку товариства за цей період становить 20039369,29 грн. Дана ситуація свідчить про те що витрати підприємства протягом даного періоду зростають в більших розмірах ніж доходи. Це є дуже негативним явищем для будь – якого підприємства, адже основне завдання будь якої підприємницької діяльності є прибуток. За цей період також притаманний і касовий розрив для товариства, який ще й до того швидко зростає. Для того щоб виправити дану негативну ситуацію на ТзОВ «Підприємство» я намагався залучити кредит, щоб покрити касовий розрив і підвищити прибутковість підприємства. Та це в кінцевому результаті не дало ніяких результатів, бо вже через 3 місяці у підприємства знову з'являється касовий розрив.

Єдиним способом покращення економічної ситуації є підвищення вартості товарів до 550 грн. що призведе до отримання прибутку підприємством щомісяця, проте не зможе вирішити ситуацію з касовим розривом підприємства. Якщо ж взяти кредит на 10 років під заставу свого майна, то касовий приріст зросте і стане додатнім за перші 5 місяців, проте потім знову ж таки стане від'ємним. Отже дане підприємство є настільки збитковим, що йому не допоможуть вийти з цієї ситуації ні кредити, ні підвищення ціни до 550 грн. за одиницю.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?