Курсова робота «Формування оптимального портфелю цінних паперів», 2010 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 18.05.2011 18:12 · від Іван · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

завдання для виконання курсового проекту вступ 3 розділ 1.аналіз ринку цінних паперів 4 розділ 2.аналіз портфелів 7 розділ 3.формування портфелю 19 розділ 4. оцінка фондового портфелю 22 висновки 26 список використаної літератури 27 додатки а,б, в 28

Висновок

У курсовому проекті було детально досліджено інвестиційну привабливість семи активів з точки зору можливості інвестицій в ці цінні папери. У першому розділі проекту було визначено два основні параметри цінних паперів на основі яких здійснюється вибір інвестиційного інструменту. Це прибутковість та ризиковість. Кінцевим результатом став вибір чотирьох цінних паперів з найбільш оптимальним співвідношенням прибутковості та ризиковості. Для цього було сформовано таблицю домінування цінних паперів та візуалізовано результати порівняння.

У другому розділі проекту ми сформували портфелі цінних паперів. На цьому етапі дослідження ми визначили залежність між прибутковістю заздалегідь обраних цінних паперів через аналіз графіку парного розподілу відносних прибутків, коваріації, кореляції та дисперсії. Визначення анормальних (надлишкових) прибутків дало змогу встановити частку прибутку для кожного активу, що існує за рахунок висової ризиковості портфелю. Тобто, плата за ризик для цінного паперу. Узагальненням проробленої роботи стала побудова куль Марковіча та ізоваріаційних еліпсів. Кулі Марковіча показують мінімально можливий ризик портфелю через варіювання вагою одного цінного паперу у загальному портфелі. Таким чином ми встановили, що мінімально можливий ризик властивий портфелю, який складається з активів Е та F. Причому при певній комбінації досягається максимально можлива прибутковість портфелю з двох активів. Портфелю з чотирьох активів може мати мінімально можливий ризик. Проте цей результат досягається за рахунок скорочення прибутків від володіння активами. За результати виконання аналізу у даному розділі ми вибрали три активи, які є оптимальним варіантом для інвестування та сформували інвестиційний портфель з цих трьох активів. Він в подальшому буде виступати досліджуваною одиницею.

У третьому розділі курсового проекту ми сформували можливі інвестиційні портфелі, що складаються з двох різних активів, трьох, чотирьох активів та всіх семи запропонованих для аналізу цінних паперів. У цьому розділі ми визначили економічні параметри інвестиційних портфелів такі як прибутковість, ризиковість та інвестиції в портфель. Також було досліджено оптимальний ризик портфелю. Таким портфелем став пакет з трьох цінних паперів.

У четвертому розділі курсового проекту ми провели оцінку сформованих портфелів, визначили взаємозалежність між активами у портфелі та відхилення економічних параметрів цінних паперів від тренду. Результатом виконання дослідницьких процедур у даному розділі було визначення оптимальних результатів інвестування (дисконтова ні дивіденди та очікувана ціна активу в кінці терміну володіння). Останнім та підсумковим етапом є встановлення величини інвестицій у цінні папери за запропонованими комбінаціями з оптимальними прибутками. Таким чином, ми встановили, що при заданій бажаній прибутковості доцільно інвестувати кошти в цінні папери А, Е та F. Тобто у портфель з трьох активів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?