Курсова робота «Планування фінансових показників у виробництві синтетичних миючих засобів», 2010 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 18.05.2011 14:29 · від Pushok · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Управління оборотним капіталом підприємства 4 Розділ 2. Розробка фінансового плану підприємства 12 2.1. Складання прогнозу продажу СМЗ 12 2.2. Визначення витрат на виробництво продукції 16 2.3. Розрахунок точки беззбитковості 22 2.4. Складання Форми №2 «Звіт про фінансові результати» за три роки 24 Висновок 26 Використана література 27 Додатки

Висновок

Під час виконання курсової роботи ми навчилися самостійно працювати з нормативними документами, учбовою літературою та розробляти фінансовий план підприємства.

Фінансове планування дає можливість визначити життєздатність проекту підприємства за умов конкуренції і є інструментом одержання фінансової підтримки від зовнішніх інвесторів.

В практичній частині розраховано фінансовий план підприємства з виробництва синтетичних миючих засобів.

Ми розрахували темп зростання відносно до попереднього року, який склав 1рік – 103,29%, 2рік – 104,31%, 3рік – 106,63%. При розрахунках визначили, що СМЗ з біодобавками користуються більшим попитом, ніж інші СМЗ. Також розрахували витрати підприємства на сировину, матеріали, паливо, енергію. Розрахували витрати на виробництво і збут реалізованої продукції по роках, що дало змогу спрогнозувати загальні витрати.

Спираючись на дані розрахунків була заповнена Форма №2 «Звіт про фінансові результати» та визначено рівень рентабельності продукції та діяльності підприємства.

На основі зроблених розрахунків можна зробити висновок, що підприємство працює ефективно, при збільшенні в подальшому обсягів виробництва і збуту буде збільшуватися і прибуток. А це сприятиме стійкому стану підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?