Курсова робота «Формування експортного потенціалу молочної галузі України», 2009 рік

З предмету ЗЕД · додано 18.05.2011 01:53 · від Р · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні основи формування товарного ринку 5 1.1. Сутність та особливості функціонування ринку 5 1.2. Методика дослідження кон’юнктури товарного ринку 8 1.3. Особливості кон’юнктури ринку сільськогосподарської продукції 12 Розділ 2. Аналіз кон’юнктури світового ринку молока та молокопродуктів 17 2.1. Виробництво молока і молочної продукції у світі 17 2.2. Світова торгівля молоком і молочною продукцією 20 2.3. Державне регулювання ринку молока на прикладі ЄС та Нової Зеландії 23 Розділ 3. Стан та перспективи розвитку молочного ринку України 31 3.1. Аналіз кон’юнктури ринку молока в Україні 31 3.2. Експортний потенціал молочної галузі 36 3.3. Перспективи розвитку молочної галузі України 40 Висновки 44 Список літературних джерел 47

Висновок

Важливішими умовами виникнення та успішного функціонування ринку є: суспільний розподіл праці і спеціалізація; економічна відокремленість суб’єктів ринкового господарювання, яку дає приватна власність; вільний обмін ресурсів. Згідно висловів теоретиків сучасний світовий ринок — це сфера стійких товарно-грошових відносин між країнами, що базується на міжнародному поділі праці та інших факторів виробництва.

Кон’юнктура є невід’ємною особливістю формування і розвитку світових товарних ринків. Дослідження кон'юнктури будь-кого ринку зосереджується на визначенні змін руху обсягів виробництва за видами діяльності, цін основних видів продукції, структури цін; інвестицій в основний капітал за видами діяльності; рівня оподаткування тощо. Стан країни на світових ринках оцінюється за часткою у світовому експорті, величиною зовнішньоторговельної квоти, зміною обсягів експорту та імпорту, їх товарної та географічної структури.

Молоко і молочні продукти на ринку продовольчих ресурсів посідають значне місце. Це пояснюється, значимістю і незамінністю молока на продовольчому ринку і в харчовому раціоні, у зв'язку з його високою харчовою поживністю, наявністю відповідних вітамінів і т.д. Молоко належить до пріоритетних товарів у споживчому кошику більшості громадян світу.

Останні два роки в кон’юнктурі світового молочного ринку відбувалися суттєві зміни. Кліматичні умови, погодні негаразди, зростання споживання, нестабільність цінової ситуації стали звичними чинниками впливу на світове виробництво та торгівлю.

Нині світовий ринок молока та молочної продукції характеризується стійкою тенденцією до зростання обсягів виробництва. У 2009 році світове виробництво молока становило 699 млн. т, що на 11,3 млн. т, або на 1,6%, більше, ніж 2008 року. Збільшилося виробництво всіх видів молокопродукції, яку продають на світовому ринку: обсяг сухого знежиреного молока збільшився до 25 млн. т, масла — 64 млн. т, сиру — 89,8 млн. т.

Молочне тваринництво є, перш за все, у країнах з високим рівнем розвитку, де воно зосереджене молоком та молокопродуктами. Найбільшими виробниками молока є країни Європи, але його виробляють і в Африці, і в Азії, і на інших континентах.

Проте експорт молока не має великого поширення. Молоко переробляється на масло, сир, згущене та сухе молоко. Ці молокопродукти експортуються з країн Європи та Нової Зеландії. У 2008 році було експортовано 40,4 млн т молочної продукції (в перерахунку на молоко), що становить 5,8% загального обсягу виробництва. Це один із найнижчих показників за останні роки.

Основним світовим покупцем молочних товарів іноземного виробництва, за підсумками минулого року, була Російська Федерація, яка імпортувала 3,6 млн т продукції.

У 2008 році майже половина загального обсягу імпорту молочної продукції, а саме 19 млн т, припадала на країни Азії. Серед них найбільшими споживачами імпортної продукції були Китай — 1,9 млн т, Саудівська Аравія — 1,8, Філіппіни — 1,5 млн тонн.

Після періоду рекордно високих цін та значних обсягів експорту наразі світовий молочний ринок характеризується слабкою та нестабільною ціновою ситуацією. Світова ціна на молоко в жовтні 2009 року складала 35,6 центів/л.

Найвагоміший вплив на цінову ситуацію світового ринку молока та молокопродукції мали країни Океанії та Європи. У грудні 2008 року експортні поставки масла з Океанії здійснювали за ціною 1800–2500 дол. за тонну; сухого знежиреного молока - 1800–2100 дол. за тонну; сиру типу “Чеддер” - 2800–3500 дол./т. Європейські експортні ціни на масло протягом 2008 року в грудні склали 2850– 3150 доларів; на сухе знежирене молоко 3925–4000 дол./т.

Нині проблема розвитку ринку молока і молокопродуктів актуальна для ряду країн. Тому питання державного регулювання ринку молока є дуже важливим для кожної країни, яка прагне досягти високого розвитку у даній галузі.

Незважаючи на від’ємну динаміку розвитку галузі, Україна перебуває на десятій сходинці в світовому рейтингу молочних виробників (у січні-березні 2009 року на переробні підприємства надійшло 884,7 тис. тонн молока).

У січні-квітні 2009 року було експортовано молока і молочних продуктів близько 255 тис. тонн (в перерахунку на молоко). За цей же період в Україну було ввезено близько 215 тис. тонн молокопродуктів в перерахунку на молоко. Зокрема було ввезено близько 8,1 тис. тонн вершкового масла та близько 2,7 тис. тонн сирів.

В Україні ціни на молоко і молочні продукти почали значне зростання приблизно з вересня 2009 року. Основною причиною подорожчання, окрім сезонного чинника, стало значне скорочення поголів'я корів в Україні і відповідно молочної сировини, об'єм якої за останні три роки скорочувався приблизно на 1 млн. літрів. Молоко від сільгосппідприємств на переробку надходило 3,5-4,1 грн/кг; закупівельні ціни на молоко від господарств населення на початок грудня підвищилися до 2,5-3,2 грн/л.

На вітчизняному ринку молока і молочної продукції нагромадилося за останні роки багато негативних тенденцій. Основні з них можна звести до наступного: низька якість молочних продуктів; досить обмежений їх асортимент; відсутність розфасовки і упаковки, зручної для споживачів; наявність сезонних та регіональних коливань цін та обсягу надходжень і продажу продуктів; відсутність реклами продукції вітчизняних товаровиробників та недостатній захист її від імпортних товарів.

Молочна галузь України може стати візитною карткою переробної промисловості України, знаною не тільки в нашій країні, а й серед покупців десятків інших країн.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?