Курсова робота «Розрахунок еколого-економічного ефекту, збитків та збору за забруднення навколишнього природного середовища», 2007 рік

З предмету Екологія · додано 17.05.2011 23:50 · від маша · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Завдання 5 1.1. Завдання 1: розрахунки збору 5 1.2. Завдання 2: розрахунки збитків 6 1.3. Завдання 3: розрахунок еколого-економічного ефекту 7 2. Теоретичні відомості 8 2.1. Визначення збору за забруднення 8 2.2. Розрахунок розмірів шкоди внаслідок забруднення земельних ресурсів 11 2.3. Визначення еколого-економічного ефекту 13 3. Розрахунки 15 3.1. Розрахунок збору за забруднення 15 3.2. Розрахунок розмірів шкоди за забруднення земель 17 3.3. Визначення еколого-економічного ефекту 18 4. Висновки 19 5. Список використаних джерел 20

Висновок

Прискорення темпів технічного прогресу зумовлює посилення впливу людей на природу, що призводить до якісної зміни співвідношення сил між суспільством і природою.

Розв'язання проблем природокористування вимагає особливої уваги на будь-якому виробництві. Вдосконалення технологічного забезпечення, зменшення відходів на кожному етапі – це комплекс інженерних завдань, при вирішенні яких необхідно завжди пам'ятати, що природне середовище і антропогенна діяльність перебувають у нерозривній єдності, утворюючи систему «природа – суспільство».

Екологічні проблеми тісно переплітаються з питаннями економіки. Більшості підприємств легше платити значні суми за збитки, заподіяні навколишньому середовищу, ніж витратити ці кошти на застосування природоохоронних технологій. Однак на основі даної курсової роботи (чистий економічний річний ефект склав 1780 грн) можна побачити значимість отримуваної економічної вигоди.

Таким чином, новітні технічні рішення, такі як виробництво із замкнутим циклом, зворотне водопостачання, повторне використання сировини і відходів, очищення промислових викидів, освоєння нових форм енергії, є значним джерелом охорони навколишнього середовища та засобом створення додаткового прибутку.

І така діяльність повинна запроваджуватися за умови системного підходу. Він включає проведення розрахунків різноманітних альтернатив покращення та вибору найоптимальнішої, в якій природоохоронні технології не тільки компенсуватимуть екологічні збитки, але й стануть невід'ємним джерелом прибутку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?