Дипломна робота «Розробка системного програмного забезпечення для вимірювання аналогових сигналів за допомогою звукової карти», 2007 рік

З предмету Комп'ютери · додано 17.05.2011 14:00 · від Ірина · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Призначення та область застосування системи 2. Огляд існуючих систем 2.1. Програми, які використовуються для обробки цифрового сигналу 2.2. Будова і функціонування звукових плат 3. Опис та обгрунтування проектних рішень 3.1. Представлення звуку в цифровому вигляді 3.2. Переваги і недоліки цифрового звуку 3.3. Формат wav-файлу 3.4. Обгрунтування обраних засобів розробки 4. Опис програмного та алгоритмічного забезпечення 4.1. Реалізація проекту 4.2. Програмування звукової карти 4.3. Опис фільтрів 4.4. Аналіз методів оцінювання аналогового сигналу 5. Методика впровадження системи в промислову експлуатацію 6. Дані про економічну ефективність розробленої системи 6.1. Техніко-економічне обгрунтування теми дипломного проекту 6.2. Розрахунок тpудоємкості розробки програмної продукції 6.3. Визначення чисельності виконавців і планового фонду зарплати 6.4. Визначення собівартості розробки та ціни програмної продукції 6.5. Визначення собівартості розробки та ціни програмної продукції 6.6. Визначення об’єму капітальних вкладень у споживача програмної продукції 6.7. Визначення експлуатаційних витрат 6.8. Визначення економічної ефективності програмної продукції 7. Заходи по охороні праці 7.1. Шкідливість при роботі користувача на ПЕОМ 7.2. Заходи по організації нормальних санітарно-гігієнічних умов праці 7.3. Огляд захисних заходів для користувачів ЕОМ 7.4. Пожежна безпека 7.5. Розрахунок шуму 8. Заходи по цивільній обороні Висновки Перелік скорочень, символів та спеціальних термінів Список літератури

Висновок

Програмне забезпечення, створене в результаті дипломного проектування, призначено для вимірювання аналогових сигналів за допомогою звукової карти. В програмі мається можливість вводу аналогових сигналів, та їх обробки трьома цифровими фільтрами: медіанним, методом “мінімакса” та методом усереднення. Вхідні та фільтровані дані можуть бути збережені у зовнішньому файлі у розповсюдженому форматі WAV.

Дане програмне забезпечення має простий, дружній та зручний інтерфейс користувача, що забезпечує легкість у освоєнні роботи програмного продукту, зручність у використанні, і не потребує особливих спеціальних знань з його сторони.

При створені програмного забезпечення було використано об’єктно-орієнтований підхід, що відповідає сучасним тенденціям у галузі розробки комерційних програмних систем.

Програма реалізована на мові високого рівня Borland Delphi 5, яка підтримує об’єктно-орієнтовану парадигму програмування, та забезпечує програміста потужними візуальними засобами програмування. Це дозволило мінімізувати строк розробки програмного забезпечення, і, як слід, зменшити витрати на його розробку.

Програма призначена для виконання під управлінням багатозадачної операційної системи Windows.

В цілому створене програмне забезпечення підтверджує правильність використаних проектних рішень та повністю відповідає вимогам технічного завдання. Створене програмне забезпечення має потенційну можливість для подальшого вдосконалення і застосування у різних галузях.

Розроблена програма має реальний економічний ефект від її впровадження у виробництво у сумі 2654,8 грн. З урахуванням вартості розробки програми та обладнання, строк окуплення становить 3,4 роки.

Коментар модератора

86 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?