Курсова робота «Бухгалтерський облік витрат, доходів і фінансових результатів у кредитних спілках», 2010 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 17.05.2011 11:40 · від Марія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 5 РОЗДІЛ 1. Характеристика особливостей господарської діяльності та їхній вплив на організацію бухгалтерського обліку в кредитних спілках 7 РОЗДІЛ 2. Особливості первинного обліку витрат, доходів і фінансових результатів у кредитних спілках 15 РОЗДІЛ 3. Синтетичний і аналітичний облік та відображення інформації про витрати, доходи і фінансові результати у звітності кредитних спілок 19 РОЗДІЛ 4. Напрями вдосконалення обліку витрат, доходів і фінансових результатів у кредитних спілках 34 Висновки 41 Список використаних джерел 43

Висновок

Дослідження науковцями звітності небанківських фінансових установ свідчить про те, що основними її видами є фінансова та спеціальна звітність. Форми фінансової звітності є уніфікованими, єдиними для всіх суб’єктів підприємницької діяльності і не в повній мірі враховують особливості діяльності суб’єктів небанківських фінансових послуг. В першу чергу це стосується кредитних спілок.

Порушення сутнісної характеристики звітності спостерігається при формуванні в обліку і звітності кредитної спілки доходів і витрат. Проценти за наданими кредитами відображуються у складі іншого операційного доходу, а відсотки за залученими депозитами вважаються фінансовими витратами і обліковуються та відображаються у фінансовій звітності у складі інших витрат. Разом з тим, за сутністю, це доходи і витрати пов’язані з особливим специфічним видом діяльності кредитних спілок.

Вивчення якісного складу інформації, що представляється у спеціалізованій звітності небанківських фінансових установ дозволяє зробити висновок про значне дублювання системи показників у звітних даних та фінансовій звітності. Разом з тим деякі однойменні показники мають різні методики їх формування. Головна розбіжність між системою показників фінансової і спеціалізованої звітності полягає у методологічних підходах до визначення доходу: у фінансовій звітності застосовується загальноприйнятий метод нарахувань, який базується на відповідності доходів і витрат, а у звітних даних дохід відображується за касовим методом.

Зазначені та інші суперечності і недоліки обґрунтовують необхідність перегляду складу та форм звітності небанківських фінансових установ з метою забезпечення реалізації функцій держави щодо контролю ринку небанківських фінансових послуг.

Складання небанківськими фінансовими установами двох видів звітності – фінансової та спеціалізованої є недоцільним і вимагає значних витрат та ускладнює діяльність і технологічну базу небанківських фінансових установ.

Удосконалення системи звітності небанківських фінансових установ повинно бути спрямованим на перегляд складу і змісту спеціальної їх звітності, оскільки вона в більшій мірі відбиває специфіку суб’єктів фінансового ринку, з метою адаптації її до міжнародних стандартів фінансової звітності.

З метою уніфікації складання звітності, підвищення порівнянності фінансової інформації, що надається органом нагляду – Держфінпослуг, зменшення тягаря звітності для небанківських фінансових установ, необхідно розробити стандартизовані форми звітності на базі міжнародних стандартів фінансової звітності.

Впровадження в Україні міжнародних норм формування звітності, у тому числі в небанківському фінансовому секторі, сприятиме гармонізації звітності небанківських фінансових установ із звітністю таких же суб’єктів держав-членів Європейського Союзу та інших країн, які застосовують міжнародні стандарти, а також забезпечить прозорість, відкритість, достовірність та зіставність звітності.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення