Курсова робота «Промисловий туризм як перспективний напрямок розвитку індустріальних регіонів країни», 2009 рік

З предмету Туризм · додано 16.05.2011 12:52 · від Александр · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні основи визначення промислового туризму. 1.1. Сутність та ознаки промислового туризму 5 1.2. Історичні аспекти та місця розвитку промислового туризму 8 Розділ 2. Оцінка розвитку промислового туризму в індустріальних районах країни. 2.1. Аналіз розвитку промислового туризму в розвинених країнах 10 2.2. Оцінка етапу промислового туризму в Україні 13 Розділ 3. Шляхи вдосконалення промислового туризму як перспективного напрямку розвитку індустріальних регіонів країни. 19 Висновок 25 Перелік використаної літератури 27

Висновок

Отже, індустріальний туризм має всі перспективи, для того, щоб зайняти певний сегмент туристичного ринку України, плацдармом для цього є потужний промисловий осередок.

Ресурсну базу цього напряму туризму складають зниклі, добре і частково збережені ландшафти старих промислових територій – робітничих селищ, шахт і заводів, відвалів, кар’єрів, провалів земної поверхні, мостів, доріг, адміністративних і обслуговуючих споруд, рудничних церков і кладовищ. Включення цих об’єктів дозволить у майбутньому розвивати туризм в індустріальних регіонах та забезпечити збереження старих і цінних ландшафтів промислових територій на принципах самоокупованості і популяризації уявлень про промислове історичне обличчя нашої країни.

Завдання географічної науки у реалізації ідеї розвитку індустріального туризму бачимо в обґрунтуванні його основних концептуальних положень, з’ясуванні туристичного потенціалу індустріальних регіонів, розробці конструктивно-географічних пропозицій щодо стимулювання розвитку туризму в промислових центрах.

Отже, при бажанні зробити зі старих шахт, кар'єрів, заводів, фабрик та інших промислових місць туристичні об'єкти таки можна. Не тільки ж з них красти кольоровий і чорний метал, ще й грошей можна заробити.

Здається, проти такої підтримки занедбаних територій не будуть їх цінителі та фотографи, адже покинуті місця у такому випадку будуть зберігатися не тільки на фото. Але поки що Східна і Південна Україна, де зосереджена велика частина визначних пам'яток нашого індустріального минулого, навіть не готується до того, щоб стати таким собі культурно просвітницьким курортом. Заважають і нестача коштів, і зацікавленість деяких осіб в іншому використанні цих земель, і ще багато чого іншого. А що таке терикон, тим не менше, цікаво більшості мешканців інших областей України. Не кажучи вже про іноземців.

Якщо буде зроблений кінцевий туристичний продукт з приїздом, інфраструктурою, облаштуванням, харчуванням, іншою програмою, тоді він буде популярним і стане родзинкою регіонів!

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?