Реферат «Маркетингові стратегії позиціонування», 2010 рік

З предмету Маркетинг · додано 15.05.2011 18:38 · від Лина · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Сутність позиціонування та побудова карти позиціонування 2. Встановлення точки відмінності та точки схожості 3. Різновиди стратегій позиціонування 4. Позиціонування на підставі цінності Висновки Список використаних джерел

Висновок

Отже, позиціонування в сучасній маркетинговій теорії займає ключове місце, проте науковці досі не прийшли до єдиного визначення цього терміну. На нашу думку, доцільно визначати позиціонування як формування уявлення споживачів про компанію та її продукти. Позиціонування в першу чергу пов’язано із сприйняттям.

Кінцевим результатом позиціонування є успішне створення орієнтованої на покупця пропозиції цінності – переконливої причини. Через яку цільовій аудиторії слід купувати цей товар. Позиціонування потребує, щоб компанія визначила подібності й відмінності між брендами й повідомила про них ринок. Зокрема, прийняття рішення про позиціонування потребує визначення цільового ринку, конкурентів, а також ідеальних точок схожості й точок відмінності торгової марки.

В даній роботі надана класифікація стратегій позиціонування за такими основними ознаками: за характером позиціонування, за показником позиціонування, за кількістю показників позиціонування та за помилками позиціонування. Всі вони застосовуються для зміни або утримання сприйняття споживачів. Позиціонування дає необхідний ефект, коли встановлюються асоціації між товарами та їхніми характеристиками або іншими стимулами. Успішні компанії зазвичай підтримують виразну відмінну перевагу та уникають кардинальних змін у своїх ринкових позиціях.

Позиціонування на основі цінності являє собою інший спосіб позиціонування, який заснований на наданій цінності та запитуваній ціні. Існує декілька потенційно успішних стратегій позиціонування на підставі цінності – від «більше за більш високою ціною», коли споживачам пропонують більш дорогі та більш якісні товари та послуги, до «менше за меншу ціну», коли за зниженими цінами пропонуються товари або послуги більш низької якості.

Коментар модератора

18 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?