Реферат «Проблеми кримінальної відповідальності за легалізуцію (відмивання) доходів отриманих незаконним шляхом», 2010 рік

З предмету Право · додано 15.05.2011 12:26 · від Тая Кейс · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 І. Проблеми кримінальної відповідальності за легалізацію (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом 5 Висновки 16 Список використаної літератури 17

Висновок

Отже, легалізація злочинних доходів посідає специфічне місце серед інших типів злочинності, оскільки є складовою структури організованої та транснаціональної злочинності й має свої особливі закономірні риси розвитку і становлення.

Питання кримінальної відповідальності за легалізацію (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом не достатньо досліджене на науковому та теоретичному рівнях і тому потребує докладнішого вивчення.

Залишається не вирішеним цілий ряд питань щодо особливостей кримінально-правової кваліфікації даного злочину.

Але не зважаючи на те, що Україна відносно нещодавно стала на шлях боротьби з відмиванням «брудних» коштів, нове українське законодавство у сфері протидії легалізації кримінальних доходів має чітку спрямованість у межах кращих європейських нормотворчих традицій.

Підвищення ефективності запобігання органами внутрішніх справ легалізації (відмиванню) злочинних доходів за сучасних умов обмежених ресурсів держави можливе за рахунок покращення правових і організаційно-управлінських засад взаємодії з іншими правоохоронними органами та суб'єктами фінансового моніторингу, координації їх діяльності

Створена українська система з протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, функціонує і довела свою життєздатність. Але враховуючи реалії сьогодення, потребує вдосконалення, подальшого розвитку та вивчення на предмет гармонізації з іншими галузями права.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?