Курсова робота «Фінансова діяльність СВК «Боярська ЛДС», 2009 рік

З предмету Фінанси · додано 14.05.2011 20:40 · від Катерина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Теоретичні положення фінансової діяльності аграрних підприємств, функціонування фінансового ринку. 1.1. Фінансова діяльність суб’єктів господарювання, її зміст і основні завдання 5 1.2. Фінансовий ринок, його класифікація, суб’єкти і об’єкти 8 1.3. Фінансовий аналіз і характеристика підприємства ВП НУБіП України «Агрономічна дослідна станція» 13 Розділ 2. Фінансова стратегія і бюджетування на підприємстві. 2.1. Організаційно-економічні основи реорганізованого публічного підприємства «Лідер» 18 2.2. SWOT-аналіз реорганізованого підприємства 25 2.3. Результати діяльності підприємства за 2010 рік 29 Розділ 3. Вибір інструментів фінансування підприємств. 3.1. Інвестиційна діяльність підприємства 33 3.2. Загальна характеристика фінансових інструментів 35 Висновки Список використаної літератури Додатки

Висновок

Стабілізація і відносно сталий розвиток аграрного виробництва обумовлює розвиток сільського виробництва і рослинництва зокрема. В даному курсовому проекті я спробувала відобразити всі ці позитивні зрушення на прикладі СВК «Зоря».

В першому розділі своєї курсової роботи я розглянула теоретичні аспекти фінансової діяльності з використанням інструментів фінансового ринку, де дала визначення фінансової діяльності суб’єктів господарювання і ринку фінансових інструментів.

Найважливішим результатом є отримання прибутку. Цьому сприяло ефективне використання трудових ресурсів, наукове, систематичне, узгоджене виконання технологічних процесів, отримання додаткових доходів від інвестування.

В другому розділі я проаналізувала підприємство та його напрями діяльності, зробила фінансовий аналіз. Сформувала стартовий, реорганізаційний та підсумковий баланс, розрахувала необхідність коштів для забезпечення процесу виробництва.

Публічне акціонерне товариство СВК «Зоря» у процесі своєї фінансово-господарської діяльності отримало виручку у розмірі 637560 грн. Та активно інвестувало кошти, придбавши цінні папери (акції, облігації) отримало прибуток у розмірі – 147300 грн.

Сильними сторонами мого підприємства є платоспроможність, ліквідність активів, рентабельність активів, перспективи на майбутнє, дохід від майбутнього інвестування.

Сільське господарство загалом та рослинництво зокрема - це дуже не стабільна галузь щодо ймовірності отримання прибутку. Тому необхідно розширити асортимент продукції рослинництва. Також досить ризиковим є спеціалізація лише на продукції рослинництва, тому необхідно розвивати тваринництво.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?